Морозиво згущений в домашніх умовах, що завжди виходить

Коли я прочитав етикетку морозива, я соромлюся: ви не побажаєте такого лікування на ворога. Так я готую протягом двох років. згущений в будинку. Шановні друзі!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти морозиво без будь-яких хімічних речовин. Не можна відірвати!

р.

Морозиво згущений в домашніх умовах Інгредієнти для тесту
  • 500мл крем
  • 200 мл згущеного молока (0,5 банки)
  • шоколад




Підготовка
  1. Залийте охолоджений крем в глибоку миску. Подаруйте їх міксером. Найкраще взяти вершки з високим вмістом жиру. Наприклад, 33%, але 15% також будуть працювати.



  2. Потім залити половину банки згущеного крему і перемішати до однорідності.



  3. Він підійде як начинка. наповнювачй Ви можете бути шоколадними кубиками або тертим шоколадом. Чудове доповнення до такого морозива може бути горіхами або сухофруктами. р.



  4. Суміш для морозива можна залити в спеціальні форми для морозива або просто в ящику і покласти в морозильну камеру 2-3 години. Бодибилдерши!





Також я пропоную читання рецепта для домашнього морозива на жовтках. Звернувшись до нашого дитинства!





Морозиво згущений в домашніх умовах дуже смачний і ніжний. Крім того, це без зайвих калорій, змішування і крижаних ковпачок!

Ну, якщо ви робите. морозиво, потім можна додати в крем з конденсованими пара чайних ложки какао-порошку. Також відмінно доповнювати домашні морозиво печиво "Орео" і улюблені ягоди або фрукти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное