Прогнозування Isaac Asimov приходять true

Я люблю книги Ісаак Асімова з дитинства. Я любив легень в своїх фантастичних світах і забуваючи все. Асимов описав багато подій, які незабаром приходили до справи. Сьогодні Я поговорю про найважливіші прогнози найвідомішого наукового письменника в світі.

Книга Ісаак Асімова Асімов продемонструвала багато речей. Він зробив це не тільки через власну літературу. Неймовірно запрошений до інтерв’ю відомих видань з проханням розповісти про припущення Асимова про майбутнє. Можливо, один з найвідоміших інтерв'ю пройшов близько сорок років тому. У 1984 році Асимова була запрошена до Старого журналу. Все було цікаво, що версія Ісаак майбутнього. Автор запитав, як він бачить 2019.



Що буде людство найбільш стурбованим? Асимов виділив три найсучасніші точки: Ядерна війна, комп’ютеризація та георозвідка. Перше питання дійсно хвилює весь світ, адже багато сил мають ядерні можливості. Мільйони людей не можуть добре спати через цю думку.

р.

Комп'ютеризація світу дійсно проводиться. Тим не менш, це добре, ніж поганий. Комп'ютерні технології тепер допомагають нам тримати шлях подій, а також значно полегшувати нашу істоту і досягати нас. Asimov попередив, що за 2019 рік люди просто не зможуть жити без комп'ютерів. Про нас Це було найточніше припущення автора.



Ісаак також сказав, що завдяки комп'ютерам багато робочих місць зникнуть з ринку праці. Ця робота буде набагато швидше і дешевше, щоб зробити сучасні технології. І наукова фантастика була правою про те, Багато робочих місць, пов'язаних з механічною збіркою щось, розрахунки та канцелярії, тепер роблять машини. На даний момент на ринку працюють люди. Комп'ютери роблять менше помилок, практично немає людського фактора в роботі з ними, і вони не повинні платити!



Він також пророкував, що комп'ютеризація буде впливати на освіту. Правда, авторські інтереси були більш жирними: він сказав, що професія вчителя зникне повністю. На щастя, що не сталося. Однак ми ще можемо спостерігати деякі рівні комп'ютеризації: наприклад, проявляється вона в дистанційному навчанні. Діти більше не повинні бути фізично присутніми в школі.



Асімов також запропонував, що Екологічна криза досягне свого клімаксу за 2019 рікй Але він також сказав, що людство виявить інструменти для подолання цієї дилеми. На планеті ми ще не знайшли. Сортування сміття і зменшення пластикового використання тільки уповільнює неминуче.

Прогнози Ісаак Асімова, які ще не приходять
  1. Робочий будинок
    Якимов продемонстрував, що за 2019 рік роботи будуть в кожному будинку. Якщо ми розглянемо повноцінну роботу кавоварки і роботи пилососів, то технологія дійсно в кожній квартирі. Однак, якщо ми говоримо про повноцінні помічники для андроїдів, то це ще довгий шлях.
  2. Mankind's Успішний космос Odyssey
    Фантаст вважає, що за 2019 рік рівень нашої космічної розвідки буде значно вище, ніж зараз. Проте, в певній точці, людство припинило дослідження простору навколо Землі, як активно, як це було раніше. Ми повернемося до цього.
  3. Світ миру
    Асимов вважає, що у 2019 році людство остаточно усвідомить непродуктивність воєн і миру зацарить на планеті. Не про ідеалістичні погляди наукової фантастики. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Міжнекінцева боротьба не дозволить нам розвиватися і з часом призведе до кінця всіх людства.




Я намагаюся вірити, що остання точка буде дуже скоро. Можливо, це тільки віра, яка допомагає мені не втратити серця в такий непростий час. Що зберігає вас поплавкою? Можливо книги Ісаак Асімова?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное