Посів оксамитовий обов'язково, що показує перевірений спосіб, цвіте в травні

Я знаю, що для багатьох, працюючи в саду є вихідним. І тепер більше, ніж коли-небудь, хочу розвести нескінченний перегляд новин і тривоги всередині мене з чимось приємним. Чому не прикрасить клумба з новими квітами? Я хочу розповісти вам сьогодні. оксамитовийЩоб отримати дружні пагони і вони цвітуть в травні.

3610Р. 4200Р.

Пелюшки Як сова оксамитові Квіткова клумба, пунктирована оксамитом, має безліч переваг. Спочатку він буде наповнений яскравим кольором протягом літа. По-друге, оксамитові ковдри не вимагають особливого догляду. Це чудовий варіант для не дуже досвідчених садівників. Квіти посухостійкі. І вони практично не схильні до різних захворювань.

р.

Крім того, завдяки своєму специфічному аромату, квіти відсмоктують деякі шкідники. Саме тому оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове оксамитове з інших культур. Наприклад, квіти врятують огірки від попелиці, а картопля від колорадського жука.

Є багато сортів оксамитів. Вони відрізняються не тільки кольором, але і по висоті. Найнижчі сорти виростають до 20 см, а вище - до 130 см. Останні найчастіше використовуються для створення церемоніальних клумб. Вони добре йдуть з іншими квітами. Короткі сорти добре виглядають на акуратних клумбах біля будинку. Вони часто роблять низьку огорожу.

Після появи пагонів оксамитові цвітуть через 1,5-2 місяці. Для квітів, які з'являються саме в травні, краще сіяти насіння в розсаді десь в середині березня. Однак це ще прийнятний період. Виберіть достатню кількість для посіву. Грунт повинен бути пухким і поживним.

р.

Пелюшки Як сова оксамитові
  1. Заливаємо ємність з грунтом і злегка затираємо її.
  2. Потім зволожують грунт розпилювачем. Потім покладають насіння на поверхню грунту в хаотичному порядку, але рівномірно.
  3. Зволожувати насіння, а потім посипати невеликим шаром родючої землі. Зволожуйте грунт трохи і змочіть її знову.
  4. Покрийте контейнер з плівкою або сумкою, а потім помістіть в сонячне місце в квартирі. Як і підвіконня.


Перші пагони з'являються протягом 4-5 днів. Для насіння добре проростити, вони потребують стабільної температури. Оптимальний - 25 градусів тепла. Якщо ви хочете вирощувати оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові без забору, використовують глибоку ємність. Шар землі повинен бути не менше 8-9 см. У цьому випадку насіння необхідно висихати на відстані 2-3 см один від одного.



Готові саджанці в відкритому грунті можна висаджувати при проходженні весняних заморозків. Всі сорти слід висаджувати строго на відстані 40 см один від одного. Середній розмір досить 20 см, і короткий - 15 см.

Чи можна сіяти оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові оксамитові та оксамитові оксамитові у відкритий грунт. Але потрібно розуміти, що рослина теплова. Тому пагони не можуть з'явитися так швидко, як ми хотіли б. Крім того, насіння висівають тільки в травні. Це означає, що цвітіння не прийде до липня. Можливо, це варіант для тих, хто не поспішає і не схожий на мене з розсадою.



  1. Перш за все, приготуйте місце, де ви збираєтеся висаджувати оксамитові оксамити. Зробіть невеликі канавки або отвори не більше 5 см глибоко. Відстань між отворами повинна бути близько 30-40 см.
  2. Покладіть насіння в отвори, а потім залийте їх шаром грунту не менше 1 см. Залийте насіння.
  3. Злий пагони необхідно шліфувати, залишаючи не менше 10 см вільного простору між ними.


Якщо ви хочете отримати дуже рясне цвітіння, можна вдатися до застосування добрив. Найкраще оксамитове оксамитове покриття від калію та фосфору. Наприклад, деревна зола відмінно підійде, що містить цілий набір інших корисних мікроелементів. Також садівники купують готові добрива для цієї мети: суперфосфат, калійний сульфат, нітрат калію.



Чудово засіяти відразу кілька сортів оксамиту. Тоді ваш сад відіграє яскраві кольори і порадує очей. До речі, оксамитові оксамитові також використовуються для лікарських цілей. Як точно, я рекомендую читати в статті мого колеги Миколи Ладуба за посиланням. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное