Radiant Ангела Про це повідомляємо нам, що ми приведемо особливу дату на 12 квітня

Скільки днів? 12 квітня І що ця дата обіцяє всім? Деталі розкриють сяючий Angela Pearl. Астрологер підготувало детальний аналіз майбутнього 12-го числа цього місяця та детально пояснив його важливість. Останнім часом в 1856 р. в 1856 р. відбулася така астрологічна подія.



Скільки днів до 12 квітня Анжела розповіла абонентам, які 12 квітня чекають на нас аксесуари - Юпітер і Нептун. Відбувся кожні 13 років, але в різних знаках зодіаку. Цього року планети зустрінеться у знакі зодіаку Риби. Angela коментує, що це тільки другий такий з'єднання, як перше місце відбулося близько 200 років тому, і планета Нептуна була відкрита тільки в XIX столітті.

«Чому так важливо з астрологічної точки зору, що дві планети приєднуються в сузір'я Риби?» Оскільки Neptune контролює цей знак. Він в будинку. Але перед відкриттям Нептуна, Юпітер закріпив Риби. І тепер можна відчути його вплив. І коли планети знаходяться в їх будинку, вони надзвичайно міцні, - сказав Ангела.

р.

Астрологер запевняє, що обидві планети і знак зодіаку Риби мають позитивні характеристики. Анжела Перлина завершила основні події, які відбувалися під час попередньої астрологічної зустрічі Нептуна та Юпітера у знакі Риби. У 1856 році було відкрито революцію в світі моди. У зв'язку з цим різні тканини стають більш доступними для більшої кількості людей.

У той же час вони працювали над препаратами для малярії. Після всього ліки також відноситься до знака Риби. До того ж, у 1856 р. Сігмунд Фрейд народився, який майже кожен у світі знає. У 1907 р. відбулася зустріч між Фрейдом та Юнгом та виданням книжки Карла Юнга. У день поєднання Нептуна і Юпітера, але в різних знаках зодіаку.



Астрологер пояснив, що сукупність планет в знакі Риби роздає деяке освітлення в тих областях, які підлягають конкретному знаку зодіаку. І триватиме 13 років, тому що в 13 років планети знову зустрінеться, але в знаку Ай. Вона вважає, що наступний 13 років буде вигідно для засвоєння медицини. Наприклад, для вивчення та розробки продуктивних психічних захворювань здоров’я.



Нептун також є символом газу, бензину. Але я думаю, що ціни будуть тільки йти вгору. Електроенергія буде улюбленим. Стирання бензину може приходити до кінця протягом наступних 13 років. У 1856 році Нікола Тесла народилася. О, здається, що автомобілі Тесла будуть ще більш популярними, астролог прогнозує посмішку на каналі YouTube.

Анжела Перлина також згадується наприкінці Кримської війни 1956 р. Астролог запропонував, що в поточному воєнному конфлікті на території суверенної України Росія постраждає від поразки. Перлина висловила сподівання на дострокове підписання мирного договору.

Астрологер заявив, що в найближчі десятиліття попит на професії з галузі біології, хімії, екології збільшиться. Фахівці, пов'язані з морем, рибою і суднобудуванням, також обов'язкові. В цілому, все, що не менш теоретично з'єднано з водою, знак Риби займуть під надійний захист. Насправді це може статися протягом багатьох років. швидкість подорожій Обидві землі і простору.

р.

Знак Риби також відповідає за мистецтво. Анжела Перлина вважає, що віртуальна реальність стане невід’ємною частиною кіно або інших форм мистецтва. Астрологер впевнений, що в майбутньому особисті межі людини стануть все більш розмитими. Це пов’язано з виникненням більш високоточних технологій, які можуть надати величезну кількість інформації, просто шляхом сканування обличчя людини.



Нептун є планетою, яка відповідає за можливі епідемії, деякі природні катастрофи, пов'язані з газом і водою. Можливо, в найближчому майбутньому людства чекає епідемія або навіть не тільки, - сказала Анжела Перлина. Ми щиро сподіваємося, що вищі сили будуть зануритися на людей і захистити їх від елементів, а також від інших злаків. Я дуже хочу, щоб мир зацарював на території України, і його захисники отримали те, що вони заслуговують.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное