Подруга, який протягом 10 років купує одяг тільки вдруге, розповів, як видалити специфічний запах

Приготувавши в друге руки вже давно був нормою. Навіть дуже заможні люди іноді дивляться на другий в пошуках рідкісних розкішних речей. Якщо ви коли-небудь придбали використовуваний елемент, ви, ймовірно, знаєте, що такий одяг запах поганий. І не завжди можна позбутися від цього аромату з першим миттям. Як видалити запах з одягу, придбаний в друге руки, я розповість в сучасній статті.



Я був заправкою в другій руці з дитинства і не бачить нічого соромного в цьому. Коли я був маленькою дівчиною, це був вимушений вимір, щоб зберегти гроші з сімейного бюджету. Я зносу використовується одяг свідомо. Так я даю речі другого життя, зберігаючи навколишнє середовище від гірських заводських праг.



Зрозуміло, є люди, які все ще вважають покупками в другій половині чого. При цьому магазини з одягом подаються не тільки середні люди, але і досить заможні люди. Це простий: на другий ви можете знайти дійсно унікальні речі, і в дуже хорошому стані.

Єдиний одяг на другий руки шемалей З'являється після спеціальної дезінфекції речей. Проведення процедури перед сортуванням одягу і відправлення їх на склади. Для дезінфекції працівники зазвичай використовують формальдегід і метил радикальний. Ці речовини знищують гриби, комахи, бактерії і віруси.



Податки для обробки одягу вважаються досить кустичними і шкідливими. Тому після придбання речей необхідно мити. Наприклад, мені потрібно лише одну мийку, щоб зробити запах відійти. Я знаю, що це не завжди допомагає. Все залежить від конкретної другої і концентрації хімічних речовин при дезінфекції.

Як видалити запах з одягу: інструкція
  1. Так, якщо ви придбали пару речей в другому, коли ви отримуєте додому, або подбаєте про них прямо, або поставте їх з іншого одягу. Не покласти нові речі в загальному кошику для брудної білизни. У вас є хороший шанс, що інші речі почнуть запах, як неприємні.
  2. Ретельно вивчити етикетки на кожному Потім сортуйте їх за температурою. Далі промийте весь одяг, вибравши правильний режим прання. Порошок можна використовувати трохи більше звичайного. Крім того, я раджу включити подвійне змикання.



  3. В ідеалі чистий одяг слід сушити в свіжому повітрі. Необхідно, щоб речі подаються максимально кращими. Далі вони повинні бути обдуті з переднього і назад тканини. Дядько!


Якщо навіть це миття не допомогло видалити запах з одягу, ось деякі поради від нашого редакційного офісу. По-перше, використовуйте його. аміакуй Досить розвести лише 10 мл речовини в 1 л води. Потім замочіть придбані елементи в розчині протягом декількох годин. Потім вичавити одяг і висушити їх в свіжому повітрі. Аміак зношений разом з залишками формальдегіду.



По-друге, при неприємному запахі допоможе впоратися з звичним столовий оцетй 1 л води знадобиться 20 мл оцту. Процедура така ж, як з аміаку. Після замочених речей висихають, їх потрібно мити в машинці. Потім висихати і прасувати знову. Після цього запах зникне!

315082р.

Тепер ви знаєте, Як видалити неприємний запах з одягу, куплений в секунду. Я написав раніше, чому варто взяти питання бездумної купівлі речей серйозно. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Нехай це світ краще місце разом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное