З`ясуйте різницю між веганами та вегетаріанцями

Прогресивний світ давно відомий різницю між веганизмом і вегетаріанством. Але я ще чую питання, які вегани їстий Шпилер: Ні, не просто трава. Я не їсти м'ясо протягом 3 років, рибу протягом 2 років, і я став веганом в травні 2021 року. Я зробив мій шлях до веганізму. Я пишу цю статтю з особливим задоволенням. Я сподіваюся, що вам потрібно!



Що Vegans Eat Тож починайте з базовими концепціями. Залежно від природи їжі існують вегетаріанство, пескатаризм і веганізмй У раціоні вегетаріанців немає м’ясних і рибних продуктів. Але можна використовувати молочні продукти, яйця і мед. Пескатари не їсти м'ясо, але вони можуть їсти рибу, молоко, яйця і мед.



Пілінги харчування Vegans має відсутність будь-яких продуктів тваринй Це означає, що в вегетаріанському раціоні немає м’яса, риби, молока та інших молочних продуктів (чеська, сирна та ін.), яйця та мед. Здається, що веганізм ґрунтується на загальному відторгненні великої групи продуктів. Тим не менш, важливо зробити невелику замітку тут.

Питання не давати щось, але Замініть один продукт іншимй Це життєво важливо для раціону бути збалансованим і продуманим. Помилки здоров'я величезної кількості країн з одним голосовим трубкою: веганізм є здоровим типом дієти. Але, як кажуть, є нагородження. Необхідно розуміти, як правильно замінити харчові продукти рослинного походження.



Крім того, доведено, що рослинна їжа має безліч переваг. Наприклад, зниження рівня холестерину, а також ризику розвитку ожиріння, діабету, гіпертонії та інших серцево-судинних захворювань. На сайті Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю є розділ про харчування веганських дітей. Британська дієтична асоціація Великобританії говорить вегетаріанство підходить для всіх людей, в тому числі вагітних і грудного вигодовування.

Для того, щоб стати веганом, потрібно взяти відповідальність за життя один раз і назавжди. Часто буває, що люди скаржаться на бідні проблеми здоров'я та здоров'я після переходу на веганську дієту. Важливо розуміти одне просте. Не про те, що ви насправді їсти.



Якщо ви вегетаріанська дієта не збалансована, перше, що ви попросите - білок, жир, залізо, кальцій і цинк. Оскільки рослинні продукти не мають вітаміну D і B12, їх слід приймати в добавках. Тим не менш, ціна заслуги не є спонсором знищення та експлуатації невинних тварин.

Від особистого досвіду я можу сказати з впевненістю, що вегани діляться. Ви можете з'їсти порожню пасту і пити Кокс на літрах, враховуючи себе бійцю за праву причину. Якщо Ваше здоров’я починається негайно? І можна їсти в збалансованому вигляді, отримувати всі необхідні вітаміни, макро- і мікроелементи. Ви будете насолоджуватися і світ навколо вас.



Я не стала веганом в день. Вибравши цей шлях свідомо, я пішов до мети поступово. Щоб нарешті зрозуміти все, я вирішив прийняти базовий курс в веганському харчуванні сертифікований нутрітиолог Анастасія Лісика. Завдяки їй я дізнався, що потрібно для тіла і як це можна скористатися щодня.

Я впевнений, що ви можете дізнатися глибини веганської їжі самостійно. Але для цього вам необхідно принаймні зайняти себе і вивчити інформацію.

Так що їсти вегани? До збалансованого вегетаріанського раціону слід віднести Всі види бобових і цільних зернових, а також горіхів, насіння, овочевого молока, трав, овочів, фруктів і ягід. Ви також можете їсти соєві продукти і альтернативи рослинним шляхом до фаршу, котлет, сиру та інших продуктів.

1 травня буде точно один рік, оскільки я став веганом. І сьогодні я можу сказати з впевненістю: ніколи не в житті мій раціон був настільки різноманітним. Можливо, для опису типової вегетаріанської дієти необхідно зробити окрему статтю. Якщо ви зацікавлені в цій темі, дайте мені знати в коментарях.



Я хочу сказати ще одне важливе. Veganism – це не просто вид їжі. Це свідомий спосіб життя і моральний вибірй Вегани відхиляються від косметичних засобів, які тестуються на тварин, а також шкіряний одяг, взуття та аксесуари. Вони не йдуть до зоопарків і дельфінарійів, а не підтримують використання тварин у будь-якій формі.

Я хочу вірити, що в майбутньому свідомі люди стануть більш і більше. І веганізм позбавить від стереотипів, які накладаються суспільством. Цікаво, що ти думаєш про веганізм?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное