Перші реальні колготки з Італії "Леванте" були зношені протягом 2 років, але потім він став некомерційним для виготовлення міцних речей

Дівчата в капронних колготких знають, що економія. Я хочу, щоб ноги виглядали красиво і елегантно в нових колготких. Але ось поганий удачі! Ви прогулялися тільки два метри, і вже з'явилися манжети! Іноді це може бути ще гірше: манжети з'являються навіть в процесі надягання на нову пару. Сьогодні я збираюся розповісти вам кілька маленьких секретів, щоб зробити колготки довше.

Я пам'ятаю час, коли я повинен купити два пакети колготки кожен тиждень. Навіть найдешевші кошти. Я хотів носити спідниці і сукні, і під ними довелося носити колготки. Який час я вирішив, що, можливо, панчохи будуть сльозитися рідше? На жаль, мій здогадка виявився невірним: панчохи розірвалися таким же чином, і було багато іншого.



Так само, як і раніше, близький друг шахти пішов, щоб купити одяг зі мною. На шляху ми пішли до відділення з затягами і почали скаржитися, що вони кажуть, знову потрібно витратити на них. Вона сміхалася і сказала, що вона зносила її протягом двох років. Я не вірю її спочатку. Що другий рік? Я зазвичай відірвав дощ наступного дня!



Я все ж взяв на себе поради мого друга, незважаючи на критичне ставлення до них. Що я повинен сказати вам? Ці три життя хакі працюють відмінно. Я не купила колготки протягом декількох місяців, і я дуже щасливий про це. У мене є три рекомендації. Особисто я любив останнього життя рубати.



  1. Перший метод полягає в тому, щоб обприскувати колготки. волосатій Необхідно обробити аерозолем по всій довжині виробу. Лак приклеїть нитки, і ймовірність отримання пуховика буде зменшена практично до нуль. Не забудьте, що потрібно обробити колготки лаком після кожного прання! р.



  2. Другий спосіб полягає в зміні структури волокон. Це можна зробити з високою температурою. Нам потрібні нові колготки. бульбашкий Вистачить для структури волокон, щоб зміцнити і перестати бути таким крихким.



  3. Третій метод є найпоширенішим. Попереднє. Відразу після розпакування вироби необхідно помістити в поліетиленовий пакет і замерзнути його на годинуй Низька температура зміцнює волокна, і продукт стане набагато сильніше. Поведи мене, тепер навіть ваші довгі нігті не можуть пошкодити ваші улюблені колготки.





Звичайно, це вигідно для виробників, щоб купити їх продукцію якомога частіше. Однак цей підхід серйозно завдає шкоди навколишньому середовищу. По-друге, це серйозно погіршення вашого бюджету. Ви не можете просто кинути третину вашої заробітної плати за колготки! Якщо у вас є будь-які робочі канікули, щоб зберегти колготки в їх оригінальній формі, обов'язково поділитися ними в коментарях!



Категории

Смотрите также

Новое и интересное