Подача Святослава на владу Духа

З 24 лютого по теперішньому дня українські міста подрібнюють від аеродромів. Цивільники приймають в притулках бомб, приймають дітей і літніх за кордоном. Але не кожен може залишити свій будинок і їхні сім'ї. У цей час багато висловлених українців взяли руку проти своєї волі. Їм вдалося захистити своїх дітей, дружин і мам, захистити свою країну від агресора. Але гармати – це не єдине, що може допомогти вам вижити цей страшний час. Віра і надія, боротьба за правосуддя – це сила духу українців по всій Україні.

патріотизм і дружні люди. Ніколи не в історії держави захопили людей на закордонних землях, не намагалися завойовувати закордонні землі. Але коли справа настає до будинку, то це обов’язок української охорони сім’ї. А якщо ви повинні взяти зброї для цього, то українці витримають честь захищати свою землю.

44357771

Під час боротьби з ворогом на передній лінії, мати, дружини, діти та літні батьки знаходяться в задній частині. Хтось мав піти за кордоном, хтось допомогла військовому, щоб він міг. Старі люди не хочуть залишити свої будинки під будь-яким приводом. Великобританський хліб для воїнів в сільській духовці від 4 м.кв., похилого батька доглядають за майбутніми - рослинними деревами і рослинними садами, бо вірять, що кожен з нас приваблює світ своїми діями. Не можна відчайити.

1 990 Р

А коли заспівають і смертності заповнять душу, де б українці, вони щиро молилися за свою країну і знаходять миру в молитві. Чи ухвалює духовенство війни? Звісно не. Потрібно розуміти, що людина захищає як він може. священики просять Бога про прощення і милосердя.

Святослав, голова Української Греко-Католицької Церкви, Верховний Архієпископ Києво-Галицької, разом з іншими священиками, засуджує війну Росії проти України. Святий батько нащадує в бомбовий притулок, щоб відсвяткувати Божественну Літургію, щоб молитися всім, хто оппозує зло.



Святослав каже, що боротьба українського народу – духовна боротьба. Не дарма, що війна Росії проти України називається гібридною війною: На полі бою професійні воїни борються з зброєю. Тим часом цивільне населення під тиском пропаганди і полягає в тому, що необхідно протистояти.



«Якщо ви відчуваєте, що новина береться над вашим тілом і розумом, знаєте, що ця пропаганда є злом, який повинен бути протиставним. Намагаючись захопити наші серця. Якщо ми віддаємо свої провокації, ми даємо нашу згоду на зло, ми висаджуємо гріх у наших душіх, говорить про подачу.



священик переконаний, що не можна проводити діалог з нечистим, його можна лише перемогти: По-перше, ви повинні відокремити правду від брехні, перехрестити його всім істотам. Ми повинні молитися тим, хто бореться з окупантами, променями і прокидувати невидиму боротьбу проти всього, що може прийняти над нашим внутрішнім світом. Він повинен зловити від серця і бути чоловіком навіть у війні, Святий благовірець.



Коли вона стає страшною, і сумнівається скрипки в душу, приводять зло думки і прочитати молитву. Не варто вміти молитися, ви можете звернутися до Господа, як ви ввімкнете кохану людину або близьку другу. Головне - щира віра і хороші наміри.

Ти можеш принести світ разом з оленим і добрим словом, щиру молитву за мир: Господи, З любов'ю до нас, щоб вивести миру до кожної душі, яка вірить в тебе. Хочу зупинитися і відновити правосуддя. Я запитаю миру для моєї душі. Я пишу за мир для сім'ї, для бідних і насичених, для миру для сусідів і народів. Подаруйте своїм людям щедру радість і вірність Вашій церкві. Я запитаю вас через Ваше Велике серце під захистом Божої Матері. Я запитую вас, хто зацарював в небі з Богом, Отцем і Сином і Святим Духом, тепер і назавжди. Амен.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное