Чому чудотворна ікона Святої Миколая (Мокрі) повернеться в Україну

Не всі вірять в диво і владу молитви, але якщо є неприпустимі труднощі в житті, можна тільки молитися. Тому під час навали ворогів, віруючі завжди запропонували молитву за мир до Господнього та шанованих православних святих. І це символічно, що сьогодні чудотворна ікона Святої Миколая Мокроя повертається в Україну. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

45057 р.

Молитва Миколи Чудотворця за допомогу Історія Першої Чудотворної ікони Київської Русі Про історію ікони Святої Миколая Мокрого, давайте згадувати диво дитини в Києві. Легенда має це, що заміжня пара зробила паломництво до Вишгороду на реліквії Бориса та Гліба. Повернулися до Києва на човні на Дніпрі.



Вночі втомлена жінка злетіла і кинула дитину в воду. Учні були відчайдушними. Але вони знають, що Святий Миколай завжди охороняв людей на воді. Так вони просять йому допомогти. До своїх відмінних рад, вранці дитина виявилась негарним у закритому Софіївському соборі під образом Святого Миколая.



З тих пір ікона була названа «Nikola Wet», тому що «Діти лежачи вологою». І зберігав вівтарі Святого Миколая Київської Софії. І навпроти місця на Наддніпрянщині, де зведена чудотворна дитина, зведений дерев'яний храм.



До реставрації в 1882 р. було досліджено та відреставровано до X ст. До 1943 р. в хорах Софіївський собор. Тоді під час Першої світової війни з України єпископ Мстислав Переяслав. Звідси київська ікона була збережена в Святій Трійці в Брукліні, Нью-Йорку. І тепер, завдяки підтримці ієрархів православної церкви США, він повертається до Києва.

Молитва від війни до Миколая Чудотворець

«Миротворець Миколай, захисник і Спаситель. Приїжджайте з небесного православного дива і зупиніть смерть Божого народу. Заради страждаючих і мартирів, заради Апостольської церкви, я намагаюся захистити себе від війни. Збережіть дітей-сиріт, батьків, дідів та мам. Видаліть всі сорбції від ран і принесіть правого в Храм Пресвятої Богородиці. Ваше буде зроблено. Амен.

Сильна молитва Святого Миколая «Незрівнянний Миколай, наш співзахідник перед Господнім святом, в судах і клопотах помічника!» Допомогти мені, грішнику, в моєму житті, молитися Господу за прощення моїх гріхів, якщо я добровільно гріхився словом, знесеним або думкам.



Поставити мене з моїх фізичних і духовних свят, і допомогти мені в моїй земній прагненні служити славу Господа нашого Бога. Не залиште свій захист у складних випадках. Ми надішлемо славу Отцю, Сину та Святому Духу. Зараз і назавжди. Амен.

Молитва від війни до Господа Ісуса Христа, Сина Божого. Збережіть православних людей з ворожих кульок жорстокої війни. Захищайте дітей і жінок з дивністю. Захист старих людей і матерів від смерті. Збережіть від травми, захистіть від перетягування. Я проповідаю всіх людей, нехай прийде мир. Ваше буде зроблено. Амен.



Молитва до Святого Миколая Чудотворець допомагає відчути підтримку небесних сил і впоратися з будь-якими неприємностями. Промити коханим, вона схожа на поцілунку в серці, як кращий прояв догляду за ними.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное