Як поговорити з кимось

У часи війни люди важливіше, ніж коли-небудь. моральний супровідй Тим, хто був у епіцентрі бойових дій і змогла виїхати з неї потрібна допомога. Хтось мав бачити свого дому спалити. Хтось на власній шкірі переживає, що вибухова хвиля і що вона здатна. І хто втратив війні найперші люди, які залишалися безповоротно.



Редакція "Сайт" Я хотів би висловити свою згоду кожному українцям, які постраждали від цієї нелюдської війни. Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як створити контакт з людьми, які пережили на Землі.

Морська підтримка Якщо ви приймаєте переселенців в домашніх умовах, важливо знати Як поговорити з ними. Перш за все, не скажеш людей, які ви зрозуміли, що вони були Не вірно. Попри те, що кожен українець зазнав збитків. Деякі втратили свої будинки і робочі місця, деякі втратили своє почуття безпеки назавжди. Сотні людей ніколи не почують голоси.



Зрозуміти тих, хто свідчив військовими Але вам не доведеться. Для того, щоб бути там і сказати: Що ви можете зробити це просто вражаючим. Я бачу, що ви повинні піти через це. Я не можу уявити, що ви пройшли. й

У разі невідповідності теми війни під час діалогу з жертвами. Не зауважив нічого. І тоді, як слова, здавалося, погані, іноді болить так само, як неправильна мова. Для людини, яка досвідчена пекла на Землі, важливо, щоб його досвід був визнаний. Стійкість створює своєрідну тишу. вакуум-ефектй У ній люди залишають самостійно, через які вони страждають ще більше.



Важливо визнати тяжкість ситуації і страждання людини. «Що сталося у вашому місті дуже страшно». Крім того, ніколи не дадуть оцінку людських почуттів. Також не скажімо, що ви думаєте, що це було неправильно. Ви не знаєте, що ви зробили.

«Ви повинні залишатися раніше», «Ви повинні бути раді, що ви пережили. й- заборонені фрази. Імовірно, людина вже благує себе за щось. Він також намагається переконувати себе, щоб насолоджуватися кожну хвилину. Але для того, щоб люди могли це зробити знову, дуже важливо жити через всі сумні емоції.



Є тільки спогади про минуле. Ви повинні прийняти це. Для підтримки людини в цьому випадку ви можете сказати: "У вас є кожен право бути сердитися з тими, хто знищив ваш будинок, ваше життя".

Морська підтримка людей не переносить узагальнення. В розмові немає. При спілкуванні з постраждалими від війни важливо не орієнтуватися на себе або інших. І особливо не порівняти ситуацію людини з іншими можливими справами.



Якщо людина хоче поділитися своїми почуттями з вами, Послухайте його до кінця і висловіть свою підтримку. Немає сенсу сказати, що погані речі трапилися, але не було. Таким чином, ви відзначаєте втрату жертви, і змусите свої почуття незначно. Кожна ситуація унікальна.



Пелюшки Багато говорять, що емпатія не допомагає справі. Вражені українці не потребують чесності – це правда. Тому при спілкуванні з людиною, не робіть жертву його. Це не просто для людей, які мають справу. Краще. підкреслить сильні сторони співрозмовника І каже йому, що він здатний впоратися з будь-якими труднощіми. Люди просто повинні вірити в них.

Я сподіваюся, що ця стаття допоможе вам з'єднатися з тими, хто пережив війну. Ми вважаємо, що найближчим часом Україна перемагатиметься і війна завершиться!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное