Анжеліка Варум народився у Львові, тому вона не може залишатися від страшних подій.

Я не чув від Angelica Varum останнім часом. Не дивно, що багато шанувальників хвилюються про своїх улюблених, намагаючись дізнатися, де зараз є Варум. Хоча знаменитість іноді отримує в дотик.

Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу поговорити про Angelica Varum і її чоловік. Про війну між Росією та Україною Що зробив свою розмову, коли майже ніхто не очікував?

р.

У березні Анжеліка Варум і чоловік Леонід Агутін взяв участь у заході. Благодійний концерт «У для України». Цікаво, що захід відбувся онлайн. З різних країн були музиканти. А всі зібрані кошти призначені для українських дітей, які змушені були залишити рідну країну своїм батькам.



До речі, Леонід Агутін закликав фанатів коротко після вторгнення російської армії в Україні. Актор не вказав, що агресор був, але назвав на всіх сторонах миру, попросив зупинити війну.

Агутин згадав, що він колись захистив кордони своєї країни (і з українцями теж). Він прийняв, що вважає себе патріотом, але не збирається говорити з політичними слоганами або дати аналіз ситуації. Але він сказав, що Війна повинна бути припинена.й Щодня цей масаж



Як за дружину Леоніда Агутина, вона розповіла більше прямо. Марія Юріївна (реальне ім'я Angelica Varum) народилася у Львові, тому перегляд жахливих подій, що відбуваються на її особливо болючими.



«Я мовчав довго. Я довго з'явився з того, що вік, коли ви можете відштовхуватися у всьому світі, що я проти війни, і заробити точки на поточній моностройній ситуації, використовуючи схвалення більшості. Зрозуміємо будь-яку розумну людину, яка проти неї. й

У той же час митець прийняв, що необхідно ретельно проаналізувати ситуацію. Не менше пояснювати дітей, які дійсно збираються. Так що вони занадто розуміють, що вони не можуть бути занецінені і експлуатуються.



«Я здавалося мені, що уроки історії та всіх книг, які були написані про війну, ніколи не дозволять нам знову крокувати за однаковим рухом. Але ні. Виявилося все можливе. Незалежно від результату, ми збираємося пекти. Ми вже є. Ті, хто винний буде судити тільки їхні нащадки. Якщо вони, звичайно, управляти вижити, художник поділився своїми думками.



Анжеліка Варум також визнала лідерів обох країн. сідатиТак що без посередників можна вирішити. Після того, як кожен день затримки приносить велику руйнацію і людські жертви. І що потрібно зупинитися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное