У той час як чайник варить, смачні булочки вже чекають на стіл, він займає всього 10 хвилин.

Одного разу я бачив цікавий рецепт. Висококваліфікований Узбек господиня варені бункери на кефірі без дріжджів. Я був зачарований простотою рецепта, тому я вирішив приготувати. Вона швидко перемішала все вгору і закрили господарські бункери. Що сказати, зараз вони вимагають їх практично кожен день, так що вони люблять пишні пуфи.



Редакція YouTube "Сайт" Хочу поділитися з вами рецептом цих неймовірних булочок, які ми побачили на каналі "Східна узбецька кухня". Будьте обережні, це тісто не залишить байдужим.

Буни на кефірі без дріжджів Склад
  • 200мл кефір
  • 1 яйце
  • 3 ст. цукру
  • 3 ст.л. борошна
  • 0,5 ч.л. соди
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1 ч.л. оцту
  • 30г вершкове масло


Підготовка
  1. Спочатку збити яйце з цукром і сіллю на однорідну масу.



  2. Потім додайте кефір в суміш і добре перемішайте.



  3. Тепер додайте просіяне борошно. Потім кріпимо соду оцтом і відправляємо її в суміш. Змішайте еластичне тісто і залиште його для відпочинку на 10 хвилин.



  4. Після закачування тесту в скоринки товщиною 1 см. Змастити всю поверхню розтопленим маслом. Розкачати тісто в щільному рулоні. Потім ріжемо цей вал на невеликі бункери.



  5. Залийте соняшникову олію в глибоку каструлю і нагрівайте її до кипіння. Олія повинна бути достатньою для покриття бункерів близько половини. Покладіть їх на сковороду і обсмажте на середньому вогні з двох сторін до золотистої скоринки. Що таке випікання готове! 395182р.



    Веб-сайт


Тепер бункери можна подавати на столі. При бажанні ви ще можете відварити їх в цукор або цукровий пісок. Ви можете побачити весь процес приготування в цьому відео. Шлях господині ручить тест – це справжній арт.

про:blank

Смачні булочки на кефірі без дріжджів стануть відмінним доповненням до чаю або ранкової кави. Для їх приготування не потрібні спеціальні витрати часу або зусиль. Звичайно, не варто варити їх занадто часто, тому що смажені тістечка досить високі, але іноді можна і навіть потрібно лікувати себе і ваших близьких!

Що таке тістечка? Ми з нетерпінням чекаємо читання рецептів у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное