Молодь і любов до людей в новому питанні Юрія Дуди на біженці

Юрій Дуд тепер. На каналі YouTube вже зібрали понад десять мільйонів абонентів. Він зумів знайти такий формат інтерв’ю, який розкриває співрозмовника з різних сторін, змушує його відповісти на найактуальніші та незручні питання. І глядачеві дивитися таку відверту бесіду цікаво.

Після російської армії вторгнула Україна, журналіст записав розмови з письменником Борисом Акуніном, істориком Тамарою Ейдельманом та рапірним художником Іваном Сухоміном (Face). Звичайно, головною темою цих розмов була війна. Останній відео на каналі трохи відрізняється.



У зв’язку з війною, більш ніж 11 млн. жителів України змушені залишити свої будинки. Близько 7 мільйонів переїхали на тихі райони (найчастіше західна частина країни). Водночас близько 4 млн. дол.



Хтось пішов, щоб побачити родичів або друзів. Але багато людей просто не пішли. Вони часто не встигли економити або знання іноземної мови. Але потрібно відійти від війни їхні сім'ї, діти, онуки і навіть домашні тварини, залишені без вибору.



У новому випуску Юрій Дуд просто розповідає про тих, хто живе в Європі тисячі кілометрів від військових дій, не витримував Деякі забезпечили свого житла, інші купили їжу, інші допомогли з пошуком житла і переміщенням.



Юрій також розповідає про мігрантів, які повинні залишити все, що вони повинні бути безпечними. Зрозуміло, багато виїхали з котами, собаками, папуги. Вони не дали на своїх улюблених, незалежно від того, що вони приготували більше про них, ніж про себе.

Звісно, навіть ті, хто вирішив залишити бажання повернутися. Після того, як їх родичі та друзі залишилися в Україні, їх майно залишилося, що принаймні частково може вижити. Надії, що старому житті можна перебудувати.

, Україна

«Одна з найбільш болючих переживань, коли люди приходять поїздом, і ви підбираєте їх, ви починаєте їх доставити, і на шляху вони починають робити скидки. Визначено, що вони не прийшли з тієї причини, що вони не залишають свого дому. й

«Дякуемо!» Або показати зруйновану школу, де вони працювали. Люди пояснюють, чому вони прийшли. Хоча я не запитав їх, що питання. Я бачу все щодня, говорить Анастасія Чуковська, яка допомагає біженцям в Будапешті.

про:blank

Звичайно, краще ознайомитися з цією чудовою проблемою самостійно. Слухати людей, які думають, це нормально допомогти іншим. Почати слова тих, хто залишив. Яким чином я можу допомогти іншим особам в цій ситуації? Кожен може зробити світ трохи яскравішим і краще.



Чи дивитися епізоди Юрія Дуда? Ви знайдете їх цікавими і важливими? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное