Ребус, який в дитинстві з вирішенням тільки продигії

Ребуси є цікавими головоломками, в яких зашифровані слова та фрази з використанням зображень та символів. Деякі з них не викликають труднощів. Інші, такі як ребус з совою і ялиною, стали предметом численних мес. І є ті, які рішення можуть бути зроблені тільки найвпливовіших читачів. Декіфер головоломки з нашої статті, щоб довести, що ви один з них.



Декіфер головоломки Ну, нехай не буде. Для цього необхідно знайти приховану логіку, де вона не з'являється спочатку. Так "ко" і "так" перекреслюються. Що означає?



Логічно припустити, що переправлення засобів заперечення. Тоді початок фрази звучить як «не-для». Немає сенсу. Що ще означає хрест? Коли ми граємо в військовому бою, ми кладемо кінець до тих кораблів, які випустили з бою. По-друге, вони були, але перестали існувати.



Пілінги А якщо ви читаєте наш ребус, як це було? Яка точка? У вас є деякі труднощі. "По" не викреслюється. Так, за такою ж логікою, вона не була, але є. Виявляється, що «не було харчування». Це майже виразна фраза. І якщо ви берете його вухо, ми отримуємо "зробимо забути їсти".



Почати! Залишилося побачити кількість фігур. Що можна сказати про нього? Перш за все, це обов'язково не таємничий код з втраченої серії. По-друге, цифри знаходяться в рядку, але є п'ять відсутніх.



Так тут можна зашифрувати фрази «без п'яти», «і де п'ять», «п'ять не». Ось я зізнаюся, я досягла ліміту моїх логічних здібностей. Але мій мама прийшов, щоб допомогти мені, хто запам'ятовує цю головоломку з дитинства.



За словами Пелеса, все, що потрібно зробити, було читати вираз «п'ять нотів» по-різному. І навіть після натяка я довго кинувся, поки не прийшов до опції «і п'ять не». Якщо ви берете його вухо, ми отримуємо «не апетит». Зберіть всі частини головоломки разом і прочитайте кодоване слово:Маре забули їсти. Немає апетиту.?

Вирішення різних головоломок є одночасно захоплюючим і корисним. Для кожної людини, незалежно від того, як старий він і що він робить для життя. Після всього, зберігаючи мозок в великій формі не менш важливо, ніж тренування м'язів рук, ніг або абс. І сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо кілька цікавих і різних завдань.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное