Яйця варені в цибулю лушпиння, вирішили спробувати щось нове для Великодня

Я люблю все це. Великодня! Бейк Пасхальний хліб, тістечка, сир Великодня, прикрасити їх... «Коли яйця намальовані в 2022?» вона запитала. Вона відповів: Кращий день для цього, бабуся, Чистий четвер. Також можна забарвити яйця в суботу тільки до Великодня. Але в п'ятницю промінь відмовиться від таких випадків.

Я вже знайшов пару чудових способів. яйце-дияОскільки стандартне фарбування в цибулю дуже втомлюється. Душа просить щось яскраве!

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, чому яйця будуть сяючіСонце тисяч. Цього року я малюю оригінальним способом!



Коли яйця пофарбовані в 2022 Цей метод використовує готові харчові барвники, але ви можете легко використовувати їх, якщо ви хочете. Зареєструватисяй Наприклад, яскраве сонячне жовте забарвлення можна отримати за допомогою відвару турмеричного, синього і навіть насиченого синього - за допомогою каркадного чаю. Беети будуть кольорові яєчні оболонки в червоний з фіолетовим відтінком. І відтінки зеленого можна отримати з хребтом.



Вам потрібно.
  • варені яйця (білий)
  • 4-5 харчових кольорів різних кольорів
  • гаряча вода
  • оцити
  • рослинно-масляний
  • серветки
  • барвники


Прогрес роботи
  1. Яйця заздалегідь кип'ятять в солоній воді. Займає близько 6-7 хвилин.



  2. Готові яйця охолоджують і висушують паперовими серветками.



  3. Підготуйте близько 4-5 контейнерів для барвника заздалегідь. До кожної з контейнерів ваша харчова розмальовка і залийте їх ложкою води і чайною ложкою оцту. Перемішайте кожну з контейнерів барвника.



  4. Загорніть яйце в паперову серветку і використовуючи бавовняний тампон або трубку по черзі і хаотично нанесіть кожну фарбу. До того ж з усіма яйцями.



  5. Залиште свої яйця в серветках 20 до 30 хвилин. Також бажано добре замочити фарбами так, щоб при видаленні серветки вона ще волога, інакше палички серветки, необхідно перекручувати яйце, а візерунок змащується. Р



  6. Візьміть серветки з яєць і покладіть яйця на тарілку. Для блиску яйця можна натерти рослинним маслом.





Дізнатися більше про цей майстер-клас яйце-стійкістьДивіться відео з кулінарного каналу «Кульінарус». На цьому каналі є багато цікавих живих рубати і прості, але перевірені часом рецепти!

Також я пропоную, як приготувати натуральні барвники для яєць. Абсолютно нешкідливий, а кольори яскраві і насичені!



Тепер ви знаєте, коли фарбувати яйця в 2022 і як це зробити краще. Хочу нагадати вам, що оболонка Великодніх яєць не повинна кинутися. Краще поховати його в саду для гарного врожаю.

Якщо у вас є діти, не забудьте взяти їх до такої ручної роботи: стіни не будуть страждати, а діти будуть задоволені!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное