Ювелірні вироби з тіста завжди виглядають акуратними на шторах, знаю секрет, як прикріпити їх правильно

Дешеві ювелірні вироби є найстарішим і найбільш підходящим способом зробити Великоднє торт оригінальним і неповторним. Але неприємності є те, що після духовки вони іноді не виглядають на всіх, як призначених. Як прикрасити випічку свіжим тісто, щоб не розслаблялися, ми розповімо в нашій статті.



Існує кілька способів переконатися, що ювелірні вироби з тесту не змінює форму після випічки. Першим буде чекати до тих пір, поки ліктя настає, а лише потім прикріплюємо ювелірні вироби з білком. Вони все ще підвищать розмір, але не так багато. Також намагайтеся закривати верхи вчасно, щоб локони і листи не спали.



По-друге, ювелірні вироби не будуть рости в обсязі, якщо ви зробите їх з простого тіста. Для цього підійде рецепт борошна, води і солі. Листя зрізаються з цього тесту зберігатимуть форму. Однак не буде так смачним, як сам Кулич. Не додавати цукор до них так, щоб ювелірні вироби не спали.



Третій спосіб - декор можна запікати окремо, а потім прикріпити до вже запеченого тіста. Робота, звичайно, буде збільшуватися, але не можна боятися результату. Крім того, є додаткові можливості. Наприклад, тісто для троянд можна зробити за допомогою харчових барвників.



За довгий час ювелірні вироби кріпляться до кулінарії з соломкою і змащують яйцем. Правда або ні, господиня вважала, що гаряча повітря вийде через солом'яний канал. Що означає верхню частину торта не тріщина.



Для тих, хто робить ювелірні вироби з тієї ж суміші. Налаштуйте трохи тіста і додайте трохи більше борошна. В результаті формування елементів декору буде легше. Спробуйте зробити деталі невеликими: вони ще будуть рости в об'ємі. Помістіть квіти і листя ближче до центру, щоб після випікання вони не ковзали до країв.



Прикраса Великодніх тортів - це ціле мистецтво. Я хочу, щоб виглядати красиво. Дуже розчаровує, коли глазур на шторках поширюється, і ювелірні вироби втрачають свою презентацію. Сьогодні ми розповімо, що ви можете використовувати для того, щоб уникнути подібних проблем. Желатин глазур і квіти з середземноморської кухні є запорукою успіху.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное