Чоловік котирування тільки спекотний сніданок, будь ласка, мій улюблений торт з зеленою цибулею, піч не включає в себе

Мій чоловік і я є шанувальниками спекотного і свіжого сніданку. Ми завжди намагаємося зробити щось цікаве. А наш улюблений зелений цибуля торти. Мій чоловік знайшов рецепт. Ми любимо ці торти вперше.



Редакція YouTube "Сайт" Вона хоче поділитися цим чудовим рецептом з вами. Наприкінці статті також буде відео, в якому можна побачити докладні інструкції.

Зелені цибулеві торти Інгредієнти
  • 100 мл води
  • 0,25 ч.л. солі
  • 150г борошна
  • 30г зелений цибуля
  • щіпка
  • 50г твердий сир


Харчові інгредієнти
  • 0,25 ст.л. борошна
  • 0,25 кукурудзяний крохмаль
  • 20г вершкове масло
  • соняшник


Підготовка
  1. Змішайте воду і сіль. Додайте борошно і заміси до простого еластичного тіста. Залиште його для відпочинку на 10 хвилин.



  2. Потім розділіть тісто на 4 частини. Кожен мікс окремо, розкачати в кулі. Залиште його, щоб відпочити ще 10 хвилин.



  3. Тим часом нарізаємо цибулю, додаємо щіпку соди. Необхідно, щоб цибулю залишалися зеленими після смаження. Окремо подрібнити твердий сир. 732568р.



  4. Тепер в окремому контейнері перемішати чверть склянки борошна з однаковою кількістю крохмалю. Ця суміш щедро посипати стіл, покласти першу частину тесту на ньому і розкачати. До неї з іншими.



  5. Потім посипаємо першу заготовлену частину тесту однаковою сумішшю. Поставте другу зверху. Повторити це 4 рази. Всі шари тестового рулону з валиком. Відео показує, як це зробити. Так тісто буде максимально еластичним і тонким.



    Веб-сайт
  6. Тепер розділіть шари тіста, кожен змащується маслом. Поставте цибулю і натерти сир зверху. Загорніть його. Рост нагрітій сковороді.

    Веб-сайт



Ось відео, де можна побачити, як працювати з тестом. До речі, ось чотири способи обгортання тортів.

про:blank

Тепер ви знаєте, як зробити ці красиві зелені цибулі. Як ви бачите, це не просто. Дріжджі не потрібно, не потрібно ввімкнути на духовку. Ми часто робимо в'єтнамські багети на сніданок. Насолоджуйтеся гарним сніданком, який приготував чайник. Я сподіваюся, що цей рецепт буде вкорінюватися в вашому будинку.

Що ви зазвичай робите для сніданку? Ми вітаємо вас з нашими рецептами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное