Я зроблю салат з крабовими паличками, як в ресторані, без кукурудзи і рису.

Свіжий. краб-пригода Я варю без рису або кукурудзи. Це ці два інгредієнти, які повністю “слогові” смак крабових паличок і не дозволяють їм відкривати в салаті до повноти.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися двома відмінними салат з крабовими паличками. Насолодіться смачними стравами в ресторані.

Свіжий салат з крабовими паличками

Салат з крабовими паличками і сосновками Я дійсно люблю поєднання крабових паличок консервований ананас і твердий сир.

інгредієнти
  • 1 пакет крабових паличок
  • 250-300г консервовані сосни
  • 3 яйця
  • 150-200г твердий сир
  • 1-2 зуба. часник
  • майонез
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Спочатку розморожуйте крабові палички, якщо ви купуєте заморожені. Потім порізати кільця трохи важко, щоб зробити їх широкими. Другий варіант - ви можете вирізати їх тонкими стовпчиками, також виходить дуже смачно.



  2. Поставте крабові палички в чашу і додайте шматочки ананаса до них. Якщо використовувати сосни з кільцями, то їх необхідно спочатку нарізати невеликими шматочками.
  3. Варіть яйця передньою. Вирізати яйця, сир натрієва на середньому тертці. Додайте ці інгредієнти в салат.



  4. З пресом або ножем шліфувати часник. Залийте салат з майонезом або сметаною. Також можна замінити соус грецьким йогуртом. Посипаємо салат і перемішуємо.
  5. Це, ананас і крабовий палець салат готовий. Бодибилдерши!





Цей прекрасний снековий салат можна легко приготувати за 15 хвилин. Ця страва обов'язково прикрасить будь-який. обідній стілА всередині деяких кульок справжніх гурманів чекає приємний сюрприз.



інгредієнти
  • 100г плавлений сир
  • 50-70г крабові палички
  • 2 яйця
  • 2-3 зуба. Кошик
  • 2 ст. майонезу
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Легко заморожені крабові палички на тертці. Також на дрібному тертому сирі заморожують.
  2. Приготувати яйця, охолодити їх, а потім ще натерти їх на невеликий тертці. Покладіть зубчики часнику через прес.



  3. Поставте всі інгредієнти разом, солоний, перецьний і майонез. Чисті сухі руки утворюються з салатних мас кульок і кладуть їх на тарілку. При бажанні маслини можна вичавити всередині таких закусочних кульок. Зверху закуску посипають подрібненою зеленню.
  4. Це, снеки Готовий. Бодибилдерши!





Редакційна колегія Я також раджу ознайомитися з відмінним рецептом крабових паличок в літрі. Подавати їх на стіл гарячими, разом з цибулею кільцями і огірками!



3610Р. 4200Р.

Свіжий салат з крабовими паличками Я люблю прикрашати шари або подавати його як салатний коктейль в склянках. А щоб здивувати гостей, іноді я кладаю цей салат на тостичному хлібі. Це свого роду, як за кордоном брекет. Ну, ці вечері кульки стануть прекрасним помічником для зайнятих господинь, до яких гості раптом прийшли!

Який ваш улюблений? поєднання У крабовому салаті?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное