Що відбувається Костянтин Хабенський?

Костянтин Хабенський – талановитий актор, який органічно виглядає на сцені та в кіно. Він керує, щоб бути переконливими в мелодрами і комоди. Однак він не працює в соцмережах, тому мало хто знає, що він робить. Хабенський теперй

Сьогодні редакція. "Сайт" Він пропонує говорити про цей актор, а також про експресії, що приписуються до нього користувачам інтернету. Що думають про те, що відбувається в Україні і чим вона ближче до нього?



Недавно, багато хто міг бачити нібито текст Костянтина Хабенського, де він відкрито і повністю підтримує Україну. І навіть відправляє всіх, хто не погоджується з Сергієм Безруковим з Тиною Кандельакі.



Поза «Ложки» Цей запис був виконаний в середині березня і отримав багато репостів, зробив чимало шуму. Немає доказів, що цей текст належить до Костянтина.

І в соцмережах, які якось офіційно пов’язані з Хабенським, можна знайти лише одну посаду про війну в Україні. Опубліковано 3 березня.

«Я не брав участі в чи обговорюванні політики. І тепер він не має наміру. Тепер кожна думка «за» або «поганий» викликає бурю занурення. Повага кожної точки зору, актор писав.

Габаритний зображення

Хабенський також визнав, що зараз, коли люди приймають життя, митці теж мають час. Але так важко, як це психологічно, вони повинні отримати на стадії і зробити свою роботу. Театр є особливим місцем, де люди навчаються. значенняй



До речі, раніше Хабенський заявив, що він не витрачає час на соцмережах, не потребує цього способу спілкування. У той же час є люди, які реєструються під його ім'ям і використовують такі сторінки для власної вигоди.

«Я ніколи не зацікавився тим, що переїхала ці люди, я віддаю перевагу ігнорувати їх. Але деякі з цих «знижок» зловживали довірою людей, які вважали, що я дійсно пишу його.

1 999 р.

Як ми бачимо, в реальності Хабенський не збирав боків, спробували відступати від війни. І ця позиція була обрана багатьма відомими людьми, які бояться суспільно висловлювати свою точку зору. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Перуки, Афінський норатор і загальний, зараховуються з казкою: «Ви не можете зацікавити політику, але це не означає, що політика не зацікавлена у вас. й



І сьогодні, навіть дуже далеко від політичних битв, люди відчували цей нездоровий інтерес на себе. І так з тих же акторів хочуть бачити щось більше, ніж намагатися переходити в тіні. Особливо якщо вони люди, які багато людей слухають.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное