Що дала світову музику Ігоря Поговорова

У 1991 р. звучать пісні Ігора Гомова, хоча музикант помер у 1991 році. Загадка про смерть незбираного співака викликала резонанс в суспільстві. Не кожен знає цю історію. Але сьогодні кожен повинен знати його. У зв'язку з чим відомий радянський рокер втратив своє життя, читати далі в статті.



Instagram / @petr_mamonov_life Відомі композиції Ігора Понцова завдяки пісню Давида Тухманова «Чисте побачення». Вперше він виконав його на знаменитому фестивалі «День року». Починав чорну доріжку не найтривіального за час музиканта. Співачка написала різні пісні, які в їх загальному обсязі не можна віднести до будь-якого одного жанру. Тому розмовов назвав як рокер, так і бард.

Любов музики в Ігорі народилася в дитинстві. Він присвятив багато часу самоосвіті, бо не схожий на систему навчання в радянських навчальних закладах. Поговорьов незабаром став мультиінструменталістом. Він знав, як грати в гітару, фортепіано, бас-гітара, барабани, скрипку та акордеон.



музикант подарував абсолютний слух, завдяки якому він міг би грати в будь-яку мелодію з першого прослуховування. Ігор виконав у різних музичних групах. Проте він став відомим, коли він став сольним художником.

За роки своєї кар'єри Казов написав понад 200 композицій. І його перша серйозна робота, вважається баладою про долю чоловіка в світі «Поділитися». Чоловіче життя дійсно збуджує музиканта. Він знав, що такий несправедливість був першим, оскільки його батьки вважалися траєкторами в батьківщину Радянським Союзом.

Політична позиція музиканта Ігора Гопова далеко від того, що музикант згадав. Він привертав до дослідження історії. Співачка сильно проти поточної влади, яка проявляється по-різному. Наприклад, у 1975 р. відкрито проти політики Леоніда Брежнева.



Веб-сайт: www.ksuschasabor.com Після радянського поета Анатолія Чепурова пропонувала розмовну співпрацю. Письменник побажав музиканта, щоб передати свої вірші до музики. Однак Ігор відмовився, бо він суперечить своїй політичній вірі. Завдяки сцені, співак може передати свої ідеї до мас, які були на коефіцієнтах з політикою СРСР.

Для вивчення історії Поговорова підійшов всі серйозність. Вивчав не тільки наявну інформацію, але й архівні дані. Все це стало основою для написання нових важливих пісень. Так, наприклад, був гостро соціальний склад «Росія».



У своїй роботі Ігор закликав людей помирати на всіх гріхах, вчинених під час революції 1917 року. Він вірив, що уряд повністю вирокував православну віру. І вона, на його думку, займалася головною підтримкою російського народу. Революція поділила людей назавжди. Найголовіші розділи населення були просто знищені. Це як творчі інтелігенти, так і для селянських працівників.

Ігор Поговоров зрозумів, що рано чи пізно держава вирішить позбутися від нього. Саме тому він не боїться розповісти свою аудиторію. Він хоче зробити все можливе, щоб передати свою позицію людям. Крім того, музикант вважає, що люди більше готові слухати поетів, не політиків.

У 1983 році співачка продемонструвала, що станеться з ним. Потім під час польоту разом з групою він потрапив у хмару буріння. Пасажири побоювалися літаком збиток. Але Господов був нехвильовим. «Не боятися. До тих пір, як ви з вами, все буде добре. Я пішов з іншої причини. А кульприт цієї події не буде знайдено, Ігор сказав.



Веб-сайт: www.igor_talkov.com Після цього Казанов написав пісню "Я буду назад". Вентилятори музиканта назвали доріжку свого духовного розквіту.

У 1991 році під час концерту на ювілею в Палаці спорту Музикант отримав поранення кулі несумісним з життям. Як це сталося, і хто був відповідальним за смерть Поговорова. Перед виступом Ігоря, біля його гардеробної. Багато експертів вважають, що це лише провокація, створене для позбавлення від співачки.



Ігор Гомов дуже пророкував свою смерть. Я думаю, що це було вигідно державі, які бажали взяти право голосувати з художника. Цікаво, сьогодні є музиканти в Росії, які не згодні з поточним режимом. На сьогоднішній день репресія обмежувалася забороною творчої діяльності. Але не складно уявити, де все це може стати в майбутньому. Я знаю, що історія цикліка.

Я дивлю те, що ви думаєте про цю історію? Ви знайомі з роботою Talkov?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное