Як сплести Чистий четвер правий шлях до дійсно чистоти і підготуватися до Великодня

Найголовніше свято для всіх християн - Великодня. Всі тижні перед святом віруючі готують до неї, кожен день важливий своїми силами. Особливий день - четвер до Великодня. На сьогоднішній день ми розповімо, коли Чистий четвер 2022 року і чому це так важливо для кожного вірителя.



Редакція "Сайт" Повідомляємо про традиції та звичаї свята, а також про те, що краще не робити в цей день. Наприкінці статті буде молитва, яку необхідно прочитати в Чистому четвер.

Для православних християн, найбільш важливий тиждень року є Святим Тижнем 2022 року. Ісус і останні дні його життя. Одним з найважливіших днів цього тижня є Великий четвер.

Перш за все, сутність Святого четвера полягає в тому, щоб пам'ятати останню походу, під час якої Ісус створив основну пам'ятку церкви - Святе Причастя. Увечері Кріс зібрав учням і дав їм вино і хліб, кажучи: «Таке, їсти, це мій Тіло, який дається для вас, і мій кров, який прокинувся для вас. й

Суть цього дня – очищення. І це не тільки про прибирання будинку, але більш важливо бути очищеним духовно. Тому кожен віруючий намагається приїхати до церкви в цей день, якщо це можливо, щоб піти до причастя. Це, мабуть, головний обряд дня. Також вважається, що в цей день необхідно купатися. Це буде фізичне очищення.



Церковні традиції тісно переплетені народними традиціями. Складно відокремити один від іншого. Є ряд таких митних питань, які необхідно зробити в цей день. Майже всі вони пов'язані з очищенням в одному або іншому вигляді.

Спочатку візьміть душ. Вони кажуть, що вода в цей день має цілющі властивості і допомагає відмити все погано. Під час купання можна сказати молитву: Як свідчення очищає, так як вода видаляє бруд, так що ви, четвер, чисті, очищають мене від усього зла, від перемир'я до людей, від нетримання, від нетримання, від девілі блаземії, від поганих ромів, від зломовних розмов, демонічні спори. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амен.



По-друге, необхідно очистити будинок. Ми готові до великої партії. Четвертий день ви можете зробити це свого роду. Час розпочати загальне очищення. Ви також можете випікати тістечка, якщо ви можете. Тим не менш, сервіс для цього не коштує. Найголовніше, щоб очищати душу, не просто відштовхувати пил з килимів.

У четвер сіль також можна приготувати. Вважається, що він має спеціальні властивості і слугує потужним амулетом. Чи можна приготувати тільки один раз на рік у Доброму четвері. Ми вже сказали вам, як зробити сіллю в четвер. Ви можете використовувати ці прості чернеки.



У цей день заборонено чистити і відкинути речі так, щоб наступний рік не сварився. Ви не можете бути мереживними, вам потрібно дати цей день всю заспокійливу і міцність. Не залишайте брудні пральні та немиті страви. Крім того, ви не можете пересуватися, одягатися і відхиляти інших людей, особливо членів сім'ї. Краще не запозичувати гроші або приймати речі з дому.

Не забудьте, що Lent продовжується, і в цьому тижні є найважчим. Заборонено вживати м'ясо, рибу та молочні продукти. Якщо ви тримаєте застібку, то не варто розбити його в четвер. У цей день господині зазвичай починають підготовку до Великодня: випікають тістечка і фарбують яйця, але не можна їсти їх до неділі.

Але крім всіх заборон і традицій варто пам'ятати про найважливіше - молитва. Не очистіть, якщо ваша душа не здивує або не дивиться думки. Якщо можливо, ви можете відвідати храм, але не забудьте про домашній молитви.



Як свідчення очищають, як вода змивається від забруднень, тому ви, четвер, чисті: Чистий мене, раб Божого, всіх зла, відступу, неслухняності, інших людей бласпемії, поганого ромму, зло розмови, зламаних аргументів в ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амен.



Четвер - важливий день для кожного вірителя. Це не просто день для очищення, це час для духовного очищення. Це складний час, не кожен має часу і енергії для очищення. Ви не повинні нічого робити через силу. Насолоджуйтеся цим днем в миру і доброти. Чи можливо ваше серце спокою і ваші думки залишаються чистими. Щасливі свята!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное