Футбол прогноз / прогноз Astrologer Марія Онищенко про підхід до закінчення війни

Астрологи і психіки не говорять напевно. Яка дата буде закінчення війни? Деякі вважають, що не буде бойових дій на початку травня. Деякі кажуть, що вони повинні чекати до жовтня. Україна Марія Онищенко змогла назвати кілька точну дату. До тебе вірити. Але слухати її дуже цікаво!



З якої дати буде війна наприкінці, Марія Онищенко сміливо заявляє, що 24-та діючих військових дій в Україні закінчиться. Важко вірити далеко. Однак, можливо, ми говоримо про тимчасову припинення вогню на честь яскравого свята Великодня.

Український астрологір попереджає, що 30 квітня під час сонячного екліпса Україна буде в 3-му будинку (гороскоп будинку). Це хороший хабаргер можливих переговорів, які, нарешті, кладуть закінчення цієї страшної війни, невирішених Росією. У цей час ми очікуємо додаткову допомогу від дружних сусідніх держав.

р.

Марія вивчала гороскопи Президента України та Росії у найближчому майбутньому. На її думку, Володимир Путін намагається уникнути переговорів з усіма правами та супроводженнями. Під час сонячного екліпса він буде в 7-му будинку. Це прокидка виклику, що породжує його відправлення з політичної арени, і, можливо, навіть з життя.

Онищенко дає важливі дати, пов'язані з цими подіями. Це 16 травня 2022 р. Якщо ви вважаєте, що астрологір, напередодні або в цей день президент РФ втратить свій пост. Марія також назвала ще 2 дати: 5 жовтня 2023 і 4 січня 2024 року. З'єднує ці дні при виникненні серйозних проблем психічного здоров'я. Він також сказав, що на одній з цих дат Путін може просто не бути.



Згідно з апробатором, війна завершиться один раз і назавжди влітку, а саме 10 липня 2022 р. Я не можу вірити Онищенко вдалося назвати точну дату цього заходу. Однак Марія попереджає, що війна може статися знову в 2-2,5 роки.

Щоб запобігти виникненню, Україна повинна захищати свої кордони на рівні держави. У той же час слід розуміти, що ще одна війна є найгіршим сценарієм. Іншими словами, можна запобігти.

Прогнози Марії Онищенко є досить привабливими. Україна потребує близько 5-7 років, щоб перебудувати всі зруйновані міста та міста. І тоді країна зробить різкий економічний і політичний леп. 7 років Україна досягне міжнародного рівня. Красивий, міцний і незалежний, з його чіткою політичною позицією, країна буде на парі з іншими європейськими країнами.



По дорозі ми побачили подібні прогнози з карпатського молофа Ореста Стафічука. Про майбутнє України та Росії читайте тут.



Я також рекомендую читати прогноз захоплення Сергія Кобзаря, який викликає людей з позитивною енергією, надаючи сподіватися на мир. Ще один український астролог Влад Росс мав цікаві думки. Він сказав, що він очікує Україну та Росію в майбутньому.

Сьогодні 56-й день повномасштабної війни РФ проти України. Кожен втомлений, і це океї. Однак українці не втрачають віру в кращому, а їх моралі стає сильнішим щодня. Більш ніж вічно, люди потребують моральної підтримки. Діти особливо потребують допомоги.

до 1 2 3 4 5+

Якщо ви хочете допомогти переселенцям, я написав окрему статтю про неї раніше. Я поширю корисний матеріал за посиланням. Ми вважаємо, що дуже скоро війна завершиться добре збереженою перемогою для України. Небо над головою буде спокійно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное