Для того, щоб гроші ставити на карту в потужному струмі, в травні я порізати волосся на вигідні дні.

Неважливо, наскільки важко життя, потрібно подбати про себе. Як довго ви були в салоні? Якщо так, тепер це час! Крім того, я вже зробив вас свіжим. місячні календарні стрижки для 2022й Я покажу вам на які дні краще вирізати і зробити, і на які дні краще не торкатися волосся.



Вони кажуть, що якщо ви порізати волосся на потрібний день, життя стане трохи більш красивим. І якість волосся поліпшить, і фінансове благополуччя почне будь-ласка. Мій друг завжди стежить за фазами місяця і перевіряє місячний календар стрижки перед ходом в салон. Я завжди був скептичною. Але часи жорсткі. Чому не намагатися дотримуватися її прикладу?

Незважаючи на те, що Квітень надходить, ви все ще можете отримати волосся, нарізаний на потрібний день. Наприклад, на 22-му або 28-му. Я читаю з astrologer, що зробивши красиву зачіску на цих датах, ви зможете врятувати себе від застуди та інших недуг. Ми можемо сказати, що це різновид захисного обряду.

Габаритний зображення

Крім того, 22 квітня можна фарбувати волосся, але бажано вибрати фарбу в світлих тонах. 28 квітня — чудовий вибір. Якщо ви хочете фарбувати волосся екстравагантно або зробити божевільну зачіску, тепер це час! Це не тільки допоможе вам прикрасити сірий повсякденний життя і виглядати яскравіше, але і, безумовно, привернемо до вас гроші.

Коли отримати стрижку в травні: фази місяця У травні ми чекаємо на багато вигідних днів для поїздки в салон. Це 1, 2, 4, 6, 8, 11, 12, 18, 21, 22, 24, 27 і 31. У ці дні можна порізати волосся і фарбувати волосся, не боятися, що призведе до неприємних наслідків.

Є хороші дні тільки для стрижок. 5 травня 29 і 30 травня. Також є 3 нейтральних днів, щоб отримати волосся зроблено: 15 травня 17 і 19. Також можна фарбувати волосся на 3-му, 16-му і 17-му. Нейтральні дати для цієї процедури 10, 14, 15, 19, 20, 23, 26, 28 травня.



Не робити нічого з волоссям на 7 і 25-му. Це найбільш несприятливі дні для процедур краси. Вважайтеся, що потрібно орієнтуватися на місячний календар стрижок, якщо ви не тільки підете в салон, але і порізати власне волосся, діти або чоловік.

Оскільки ми орієнтуємося на фази місяця, ми повинні бути зрозумілими тут. Ви можете вирізати волосся на зростаючому і waning місяць. Тим не менш, важливо розуміти те, що саме ви шукаєте. Якщо ви хочете виростити довгий, густий і сильний волосся, вирізати волосся тільки на зростаючому місяці. Наступного місяця виросте з 1-го по 15 травня, а також 31 травня.



Якщо ви зносите коротку зачіску (pixie, bean) і хочете зберегти її в оригінальній формі якомога довше, сміливо вирізати волосся на лебідь місяць. Ці дні з 17 травня до 29. Новий місяць очікується 30 травня. Ви можете перейти в салон. Однак краще не вибрати цей день для кардинальних змін волосся. Краще всього трохи освіжити його, наприклад, відрізати кінчики.

У одному астрологічному блозі я прочитав, що сприятливі дні для зміни зображень мають різні значення. Отже, 2 травня краще фарбувати волосся, якщо ви хочете досягти успіху на роботі. Хто знає, можливо, ваше зібране просування не вистачає в модному формуванні або ombre?



На 4-му можна відрізати поради, щоб позбутися від внутрішньої тривожності. Волосся виростуть швидше, а гроші заливають на карті в потужному струмі. На 10-му астрологеру рекомендуємо фарбування волосся. Це допоможе вам знайти міцність для завершення проекту.

12 травня в 2-й половині дня особливо рекомендується отримати стрижку для людей, які ослабили імунітет. Якщо ви хочете вийти з лінгової апатії і повернути настрій, не соромтеся вирізати волосся 18 травня. Хоча, як для мене, змінивши зачіску на будь-який з auspicious днів, буде чудовим ефектом на Ваше здоров'я. Відчуйте, після прибуття в салон, ви відразу починаєте відчувати рельєф всередині себе.

р.

Розкажіть мені, ви використовуєте місячний календар стрижок перед тим, як перейти до майстра?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное