Що відбувається, якщо змішати пінопласт і борошно, я поділився великим рецептом

Ще один день я прийшов через Швидкий з одним незвичайним інгредієнтом. І це точно так, коли я хотів приготувати страву, принаймні за задоволення. Справа в тому, що замість води в такому рецепті потрібно використовувати улюблений піночний напій багатьох чоловіків. І що відбувається з цього, я розповість вам пізніше в статті.



Для приготування незвичайного хліба потрібно тільки 3 основні інгредієнти, а також сіль і розпушувач. Рецепт швидкого хліба настільки простий, що навіть найдосвідченіші господиня можна впоратися з його приготуванням. Це випадок, коли не потрібно змішати тісто протягом тривалого часу і чекати його, щоб відповідати. Не займе більше 5 хвилин. Дорогі!

інгредієнти
  • 200 г борошна вищої пшениці
  • 100г цільної пшениці борошна
  • 400мл піноподібний напій
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ч.л. розпушувача
  • кунжут або інші насіння за бажанням


Підготовка
  1. У великій мисці просіяти обидва види борошна. Потім додайте сіль і розпушувач до суміші. Все ретельно перемішати.
  2. Потім заливаємо піну в борошняну суміш. За допомогою короли поєднують сухі інгредієнти рідиною. Перемішайте тісто до тих пір, поки не пішли всі грудочки борошна. Тоді давайте йому буквально стояти 5 хвилин.

    Веб-сайт

  3. прямокутна форма для хліба для випічки рясно змащується рослинною олією. Цей рецепт використовується розмір форми від 30 до 11 см. Покладіть трохи борошна зверху. Ця хитрість називається французькою сорочку. Якщо ви не хочете грати з маслом і борошном, сміливо використовуйте звичайний пергаментний папір.
  4. Залийте тісто в форму випічки. Залийте майбутні хліб кунжутом або іншим насінням. Це додатковий етап, але тому випікання виходить більш елегантним і ароматним. Ви можете використовувати білий або чорний кунжут, гарбуз і насіння соняшнику.



    Веб-сайт
  5. Випікати хліб в попередньо розігрітій духовці на 180 градусів за 45-50 хвилин. 5 хвилин до готовності перемістіть хлібну решітку під дуже верхню частину духовки, щоб скоринка була правильно заварена.
  6. Після випікання вийняти хліб з форми і дайте охолонути повністю на грилі. Божевільний!

    Веб-сайт



За цим рецептом хліб виходить з незвичайної мокрої текстури. Якщо ви хочете випічку виходити більш пористими і сухими, додайте трохи більше борошна до тесту. Такі хліби ідеально підходять для святкових сендвічів для Великодня. Я дивлюся, якщо гості здогадують, що ви зробили його з.



До речі, якщо ви думаєте, ви можете приготувати на яскраве Великоднє свято, я нещодавно поділився оригінальними ідеями Ольги Матвії. У цій статті ви знайдете не тільки кілька незвичайних рецептів, але і посилання на інші Великодні ласощі відомого варіння.

Рецепт швидкого хліба з пінопластом - справжній експеримент! Якщо ви ще не готові, я щаслива поділитися парою класичних варіантів приготування домашнього хліба. Тут, наприклад, ароматні тістечка на сухих дріжджах від колеги Інни Кіріка. Але рецепт болдера - елегантний хліб з сиром і вершковим наповненням. Пальці добре!



Я не купив хліб, так як я не люблю. замість того, я запікаю домашній хліб: пшениця-гречанай Якщо ви хочете, я можу поділитися рецептами в наступних статтях. Написати про це в коментарях, щоб я знаю, якщо це потрібно. Я з нетерпінням чекаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное