Я заборона чоловіка їсти майонез, крім фаршированих яєць.

Моя бабуся завжди варена для Великодня. грибні яйцяй Нарізані печериці і цибулю обсмажують їх, а потім змішують з жовтком рубають через сито. Навіть мій бабуся варений майонез своїми руками. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

579904

Моя бабуся довірила мене, щоб заповнити ковдри з грибами начинкою. Тексти пісень, а це означає: Я зробив його буквально перед Я пішов до столу. “Ви не можете це зробити заздалегідь, інакше весь смак буде втрачений,” мій бабуся навчить мене. Я дізнався про інші хитрощі, а також помилки під час приготування фаршированих яєць. І сьогодні я зустрілася з вами.

Яйця фаршировані грибами Яєчні яйця - це відмінна ідея для відпочинку. Це Великодня, тому час запасатися на пару нових рецептів. Однак, перш за все, необхідно дізнатися основи приготування цієї страви.

  1. Для того щоб приготувати смачні фаршировані яйця, вам спочатку потрібно відварити їх загартованими. Але дуже важливо не засвоювати яйця, інакше жовток стане сірим кольором. Це зіпсує не тільки зовнішній вигляд страви, але і його запах.



    Справа в тому, що перетравлені яйця починають виділяти сірчаний аромат. Не потрібно нічого! Ми навчимося правильно варити яйця. У тій же статті ви дізнаєтеся, як зробити м'які варені яйця, а також poach.

  2. Наступний важливий аспект очищення відварених яєць від оболонки. Не робити це відразу після закипання яєць. Ви ризикуєте відірвати кальмари, оскільки до тих пір, поки вони теплі, вони мають дуже ніжну і м'яку текстуру. Зачекайте, поки яйця повністю охолоджуються, а потім очищають їх від оболонки. 3610Р. 4200Р.



    Для того щоб не почекати довго, відразу після варіння зануріть яйця в льодовій воді протягом декількох хвилин. Це спрощує завдання, і самі яйця будуть очищені набагато простіше.

  3. Ідеальна начинка для фаршированих яєць повинна бути вершковим. Тому, якщо використовувати тільки жовток і майонез, наприклад, його необхідно повністю подрібнити. З виделкою це не завжди можливо. Так безпечно використовувати звичайний сито, через який жовтки потрібно натерти.
  4. Для заправки яєчних жовтків найчастіше використовують майонез або грецький йогурт. Завдяки цим інгредієнтам начинка стає ще більш кремовим і ніжним. Але якщо ви використовуєте занадто багато заправок, смак начинки загублений. Так завжди бути обережними, щоб перестаратися. Спробуйте яєчну начинку за смаком. - відео



    Також, це буде чудово, якщо ви зробили майонез своїми руками. Я поділився хорошим рецептом з вами.

  5. Ніколи варити фаршировані яйця заздалегідь. Так, можна відварити їх ввечері. Приготуйте начинку строго на день свята. Особливо з тих пір не займе дуже довго, але смак страви буде неперевершеним.


Фаршировані яйця: Яєчні топпінгові ідеї, фаршировані грибами, вилітають з святкового столу в першу чергу. Однак можна заповнювати білок іншими цікавими продуктами. Я покажу вам про краще, на мій погляд, варіанти.

  1. Яйця добре йдуть з рибою. Так як начинка, можна змішати жовтки і печінку, наприклад. Використовуйте майонез для заправки. А якщо ви ріжете зелену цибулю дуже дрібно в начинку, то заправка зовсім не потрібна. Озеленення дасть вам додатковий сік.



  2. Ще один варіант - жовтки, вершковий сир, деякі гірчиці Діюна і майонез. Пальці добре!
  3. Якщо немає нічого під рукою, це чудово, щоб додати лише горіх до жовтків. Так само не різати її занадто малим, дайте на неї невеликі шматочки.
  4. Багато в фаршированих яйцях, як поєднання розтопленого і твердого сиру, змішаного з жовтками. Спробуйте!



  5. Вентилятори вишуканого смаку експерименту, додаючи авокадо і лимонний сік до жовтків. Смак таких фаршированих яєць не схожий на класику. Але він не поступається.


Це не весь перелік можливих начинок для фаршированих яєць. Зверху їх можна декорувати маринованими горішонами, червоною рибою, креветкою і навіть сиром з цвілі. Будь-який, душ! Це буде чудово, якщо ви можете додати пару рецептів. Я чекаю тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное