Учора я пішов на ринок і зустрівся з лісовим тілом Маша там, купивши олівець і молодий часник з неї, вийшов легкий весняний салат.

Для нас важливо знайти щось гарне. Я хотів би поділитися з вами трохи інциденту з повсякденного життя, що сталося мені вчора. А в той же час розповісти нам, як приготувати весняний салат з кінчантром. Здається, що всі ці речі не пов'язані, але чекати судді.



Я поїхав на базар вчора для круп. Я намагаюся купити домашні продукти для підтримки людей, які продають їх. І вчора я зустрів Aunt Masha на ринку. Я довго не бачив, я хвилюю. Її чоловік здався минулого року, вона стала абсолютно чорною, почала рідко прийти.

Вона зазвичай продається багато домашніх продуктів, вирощених в саду. Вона завжди здавалася мені, як хороший олень від казок. Завжди мали деякі сушені трави, домашні чаї. Я люблю говорити її, вона хороша людина. Завжди намагатися зробити жарт, розповідаючи щось. Коли я бачу його на ринку, я завжди купую щось.



Але вчора вона не мала нічого, що я зазвичай купую. Але був кіндро і молодий часник. Я вирішив взяти і купити всі пачки зелені з неї, забрав додому. Так я отримав салат з кінзи, який ми сніданки з наступного дня. Я даю вам рецепт, можливо, ви повинні.

р.

Салат з інгредієнтами cilantro
  • 3 варені яйця
  • 50г твердий сир
  • 50г олівець
  • 3 ст.л. сметани
  • часник


Процес підготовки простий і не вимагає особливого пояснення. Просто відваріть яйця. Приготував для трьох осіб, тому варила три яйця. Ми можемо приступати від цієї пропорції. Далі подрібніть трохи твердого сиру. Вимийте олівець і зріжте його дрібно. Подрібнити часник. Стирайте все разом, посоліть його трохи і додайте трохи сметани.

доб.10

Ви можете додати домашній майонез, якщо вам подобається. Ми більш вражені сметаною або грецьким йогуртом. В принципі салат готовий. Ви можете додати все, що ви думаєте, відповідне. Моя родина дуже любила смак. Це легкий весняний салат. Добре йде з чорним хлібом.



Зустріч з Aunt Masha якось нерозумно прогрівав серце. Немає особливого, але це було так добре, що вона була океї. Вона сказала, що вона має місце, щоб приховати в ванну, укладане ліжко. Це так холодний, що ви навіть не отримаєте собаку. Очікується прогріватися, щоб дістатися туди, спати в будинку. Він сказав: «Збережіть тебе, але що можна зробити?» Ви не можете втекти долі.

р.

Не можна сперечатися. Я сподіваюся Aunt Masha буде все право і ми побачимо один раз. Для того, щоб ми могли продовжувати бачити приємні знайомства і незнайомці, купити свіжі зелені на ринку і будь ласка, близькими з смачною їжею. Мир, всі нас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное