Вранці кішка прокинулася, як і у випадку, якщо у нього був особистий годинник з тривожним годинником.

У житті людей завжди були кішки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Але іноді поведінка кота раптом змінюється. Допомога Моя Мурзік приймала моду, щоб прокидати на 4 ранку! Власники великодніх власників звучать сигнал тривоги.



І вони можуть розумітися. Після того, як все буде працювати після безсоння ніч не насолода. Так чому кішка ні світла, ні сновидіння, не допустити вас з сну? І можна перемогти природу, скоригуючи біологічний годинник для домашніх тварин? Відповіді в нашій статті.

Причини, чому кішка прокидається
  1. Він голодний.
    Це одна з найбільш поширених причин. І, на жаль, ми згасимо себе. Що таке перший, що власник кішки сні? Це право, живити його! Це винагороджує цю поведінку і збільшує шанси її повторити в майбутньому.

    Пілінги

    Щоб розпочати вирішення цієї проблеми, переконайтеся, що ваш улюбленець отримує достатню кількість їжі протягом дня. Наприклад, можна годувати його прямо перед ліжком. Якщо ви зазвичай годуєте кішки вранці, переконайтеся, що це не з'єднує час і час сніданку.



    Пілінги

    Для цього завжди залишають щілину між отриманням та харчуванням Вашого кошеня сніданку. Переконайтеся, що вона триває не менше півгодини.

  2. Відхилення графіка
    Поведінці тварин вважають, що коти люблять передбачуваність. Виведення рутинних і різких змін викликає їх стрес. Для підтримки рутинних, встановлюються щоденні часи їжі, ігри та догляд за волоссям одночасно.



    Чистий при регулярних і передбачуваних інтервалах. Спробуйте не перемістити лотки, чаші і заточувачі для кігтів без необхідності. Якщо ви послідовні у ваших діях, то хутряні піонери звикнуть до нового норма. Але якщо всі зміни, я можу повернутися на ранкові концерти.

Що робити про це? Гормональний стрибок
Змішувачі в ніч може викликати гормональні операції. Проблема вирішується візитом до ветеринара з тимчасовим призначенням гормональних препаратів або стерилізацією тварини.


кепікі Він не використовує енергію протягом дня.
Добре відомо, що коти є предераторами. Ось чому вони були створені для зачіски. ПЕТ-кішка, яка отримує все на платі, потребує доступу до іграшок та інших заходів. Р



Під час дня кинути улюблену м'яч або грати з ним на хатині біля будинку. Кіт легко зануритися. Для того, щоб зберегти цікаву гру, ви завжди повинні придумати щось нове. Але не грайте з котом протягом години до сну. В ідеалі це допоможе заспокоїти глухий сидінь на ніч.
3610Р. 4200Р.

кепікі



Що робити, коли кішка прокидається? Може бути, він потребує часу для регулювання. Пункт – ігнорувати нічну поведінку кота та не слідувати його свинцю. Чи не встає і, якщо це можливо, не спілкуйтеся з ним після того, як він прокине вас. Але якщо він прослужить довго, то прийшов до ветеринара. Причина може бути при захворюваннях і больовому синдромі, викликаному ними.

Я сподіваюся, що ви і ваш вихованець може погодитися на сонці і коли прокинутися. І ми розповімо вам, як зрозуміти кота, в якій він спить. Це короткий словник кота, який розповість вам про ваш улюбленець, навіть без слів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное