Салат з червоної сировини для Великоднього столу

Для того, щоб не вичерпувати себе з інтенсивним тренуванням і вивантаженням днів після Великодня, я намагаюся служити на обідній стіл не тільки важкі, але і легкі страви. Я хочу все на балансі! Салат з буряками і часником просто це: легко перетравити, корисний і одночасно дуже смачний.

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, як приготувати хрусткий і свіжий. сировина для Великодня таблиці. Станція АЗС вирішує!



Салат з буряками та часником Інгредієнти для салату
  • 1 буряк
  • 1 морква
  • 70-100г кунжуту
  • 1 черга
  • 1 зелений яблуко
  • 50-70г зелений цибулю


Соус інгредієнти
  • 90 мл оливкової олії
  • 30 мл ягідного оцту
  • 0,5 ч.л. Dijon гірчиця
  • 1 ч.л. солодкого соусу Чилі (без цукру)
  • 1 зелений яблуко
  • 1-2 зуба. молодий часник


Підготовка
  1. На тертці для моркви в корейці, подрібнити сиру, попередньо промити і очистити буряк.



  2. На тій же тертці натирають моркву, ріпки і зелене яблуко. Овочі необхідно мити і очищати передньою рукою. Перемикач можна замінити kohlrabi або radish. Можна навіть замінити його дрібно нарізати капусту. Дуже смачний! р.



  3. Всі інгредієнти заливають в чашу. Додайте цибулю зелену цибулю.



  4. Сейзам злегка обсмажений в каструлі, а також додати в салат. Дивитися його.



  5. Для начинка в окремому контейнері змішати рослинне масло і ягідний оцет в співвідношенні 1: 3. Якщо я не знайшов ягідний оцет (щодавнє відкриття), його можна замінити яблучним оцтом. Також додайте солодкий соус чилі (без цукру) і гірчиця Діюна – це цей інгредієнт, який надає будь-яку страву. І в фіналі завершують заправку з подрібненим молодим часником. Подивляйте все разом і зробіть його салатом.





  6. Це, Смоктати з цікавим газопроводом готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам ознайомитися з інструкціями приготування салату з буряка та сиру під милою назвою «Прості». Не дивлячись на таку скромну назву, салат дуже смачний: пряний, соковитий, легкий і досить бюджетний!



Салат з буряками і часником по-справжньому найкорисніша страва на святковому Великодньому столі. Яблука добре поєднується з молодим часником і зеленим яблуком, а заправка робить цей салат пряний!

Будь ласка, зауважте, що всі овочі салату використовують сиру – це важливо. Такий салат стане смачні М'ясо, риба або просто темний хліб. Чудова прикраса святкового столу, а також наповнить круті дні особливим смаком.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное