Як досягти нереальної розкоші омлета в регулярній кухні

На другий день він замовив омлет для дитини в кафе і, допущеним чином, був недолік, коли побачив замовлену страву. Я не можу сказати, що я не бачив омлетів. Двошаровий омлет, омлет «Торнадо» і омлет «Кайзершмарн», іспанський в Каталоні та італійському фріттата - всі вони добре по-своєму. Але всі сором'язливі пальці на тлі цієї пишної пишності.



Яйця з молоком? Ні, справжній імператор омлетів! Свою висоту здавалося б, щоб виховати всі закони фізики. Тому вона виглядає більше, ніж традиційний омлет. А ніжна пориста текстура пропонує деяку хитрість. Але це не хитрість, але відомий французький рецепт, який більше сотні років.

р.

Омлет «Полунт» названий на честь матері Поултан - власник ресторану на острові Мон Сент-Михель в Нормандії. Відомий замок вважається справжнім дивом і архітектурною перлією Франції. У той же час багато туристів відвідати його переважно, щоб спробувати той же омлет. Ми знаємо, як це зробити на кухні.

Омлет для дитячих інгредієнтів
  • 4 яйця
  • 5г вершкове масло
  • сіль


Підготовка
  1. Розділіть яйця в жовток і білок.
    р.

  2. Додайте щіпку солі до жовтка і розмішайте з виделкою.
  3. Також злегка посолити, потім збити міксер на стабільну піну. Прийміть, що він повинен бути досить щільним, що чаша може бути безпечною. У цьому випадку збиті білки повинні залишатися в їх місці. І як отримати бездоганно збиті білки, ми писали в одному з статей.


  4. Візьміть нагріту сковороду від плити. Змастити його скибочками вершкового масла. Залити готовий жовток тут. Розподіліть його рівномірно над поверхнею.
  5. Зачекайте кілька секунд для жовтка, щоб зловити. Потім акуратно розташуйте збиті білки поверх неї.
    доб. 5

  6. Нагрівайте омлет на маленькому вогні 5-6 хвилин під закритою кришкою.
  7. Під час підготовки підвищиться обсяг.


  8. Поставте готове омлет на пластину.
  9. Щоб послужити, порізати навпіл і класти половинки на одному з білками всередині. Якщо ви хочете, прикрасити помідори вишні і свіжі зелені.


  10. Омлет виходить, щоб бути високим, ніжним, повітряним і настільки красивим, що це просто патологічне харчування. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви можете дізнатися більше про рецепт, переглядаючи відео з кулінарного YouTube каналу «Фуд без лаборатора».


  11. Смачні та нові кулінарні відкриття!


Яйця незмінно і заслужено з'являються в списку продуктів для ідеального сніданку. Після того, як їх використання на початку дня допомагає нам підтримувати розумову та фізичну активність протягом тривалого часу.

Але ви не можете їсти тільки розсіяні яйця, омлети і цільні яйця щодня. З яєць можна приготувати різноманітні страви. Довести його, "Сайт" Я збираю для вас 30 рецептів страв з яєць, які обов'язково варто спробувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное