Чому П'єр Річард поважав аудиторію

Французький актор П’єр Ріхард подобав мене з дитинства завдяки фільму «Іграшка», що дивився 10 разів, не менше. Я пам'ятаю момент з фільму, коли він вирішив опублікувати свою газету, розповісти правду про ігнорування олігархів, які змусили його бути няньою сина! Тепер я впевнений, що П'єр є чесною і гідною людиною, яка не боїться сказати, що він думає!

Сьогодні видання. "Сайт" Скажіть мені, чому П'єр Річард Про насй Не тільки блискучий актор, але і гідний чоловік!



GettyImages Actor Pierre Richard Пам'ятайте, що життєрадісний кучерявий французька людина в "чорному чоботи"? Звісно, пам'ятайте, що фільми за участю П'єра Ричарда збільшилися більше одного покоління!

П'єр Річард є одним з найпопулярніших Французькі актори XX ст. Цього року він виповнив 87 років, живе в серці Парижа і все одно з'являється в фільмах.



Ричарду довелося довго чекати на свою першу велику роль - аж до 33 років. До цього часу молодий Річард працював на сценах кафе-театрів, кабаретів і музичних залів, які виконуються невеликими сценаріями. Тут формувалася роль великого комедія - образ сором'язливого, наївного і неочищеного зчеплення, завжди потрапляючи в смішні ситуації.

П'єр Річард отримав популярність завдяки своїй ролі в фільмі Yves Robert Tall Білявка в Black Shoe в 1972 році. Тим не менш, це комедія «Іграшка» (1976 р. реліз) всесвітньо відомій Сценарій фільму був написаний другом Річарда – режисером Франциска Weber, а актором зіграли основну роль і стала продюсером фільму.

р.

Поза «Ложки»
й ¶
Ділянка режисера спостерігала в реальному житті, коли зіпсована білка в магазині затребувана від батьків, щоб купити продавець. Фільм «Іграшка» був однаково близьким в Європі, а в Америці, і в СРСР.

Дуже успішним був дует П'єра Річарда і Герарда Депардієва. Цей тандем приніс світові красиві комоди «Рунцери», «Удлетки», «Тату». Великим успіхом користуються живопис Джерарда Урі «Умбрелла ін'єкцій», в якому Річард відігравав основну роль.



Все своє життя, актор сказав, що більшість всіх він любить російську. класичнай У своїй молоді Річард був прочитаний Тургеневом, і тепер мріє про гру Дядько Ванья в Чехова.

А улюблена робота француза – «Геарт собаки» Булгаков, виходячи з якого митець мріє про виставу. В одному з його інтерв'ю він сказав, що Тварини ніколи не гіпокритичні. Саме тому я хочу грати в Шариков.

Громадянська позиція П'єра Рахарда ніколи не була співвідношеною і гіпокриттом, і протягом всього життя він довів це. Про події, які відбуваються у світі. Назва війни в Україні. Він записав відеозвернення до російського лідера.



У своїй адресі зірку визнав, що він був «порівняно з тим, як Російська Федерація зарекомендувала Україну і «існувала» – це слабке слово», – додав Річард. - Це монстроус, ви не можете виправити його! ?

У своїй адресі Французький привіт зазначив, що він знає і любить як народ Росії, так і в Україні. Актор викликає дії барбарику загарбників. Особливо тих, хто турбує цивільних осіб, зокрема жінок, дітей і літніх людей.



GettyImages: Я дивлю новини з фотографіями щодня. І я більше, ніж переповнений емоціями. Я не втратив сподівання, що це буде якомога швидше, так як це просто знезараження, щоб продовжити це! Французький актор сказав у відео.

І познайомитись з зверненням П’єра Річарда, дивіться відео з каналу Антон Геращенко.

про:blank

Я також пропоную дізнатися, що соліст гурту «Ніг приніс» Максим Покровський співає в своїй новій пісні і чому вона не схожа на багато співвітчизників. Лідер групи сказав, що він думає про те, що відбувається, і ставити все на полиці.



3610Р. 4200Р.

Актор П’єр Ріхард продовжує зірвати в чудових фільмах – комедика і романтичний про любов. Я щасливий бачити ці фотографії, вони залишають у мене. глибока глоткай Зараз більше, ніж коли-небудь, комедії і смішні фільми потрібні, щоб не втратити серце в цей непростий час.

«Я дуже ціную почуття гумору, адже це часто наша єдина оборона від всіх непристойних речей і несправедливостей життя!» - сказав П'єр.

На мій погляд, П'єр Річард є прикладом того, що людина повинна бути, не просто актор. Людина з літерою столиці. Золотий, ярмарок і чесність!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное