Цього року за перший раз я запікаю себе, відвертаю від моєї бабусі всі мудрості процесу.

Цього року вперше я вирішив випікати печиво самостійно. Коли я отримав працювати, я назвав мій бабуся. Я вирішив попросити її, як запекти пасхальний торт, щоб він виявився смачним і не сухим. Вона була щаслива поділитися своїми порадами. Я сказав вам про це за годину і половину, але я не скаржуся. Було дуже корисно, тому що торти виявилися відомими.



Тепер я хочу поділитися цими порадами, тому я не хочу вчитися з моїх помилок. Молода господиня обов'язково буде корисною!

Як запекти пасхальний торт Для Великодня випічка, щоб досягти успіху, не достатньо мати мудрий рецепт у руках. Також потрібно знати деякі нюанси. Ми розуміємо всі тонкощі.



Перше, що мій бабуся попередив мене про це, не заповнивши тісто борошном. Тісто тістечка повинна бути липкою. По-перше, я завжди хочу додати трохи борошна, руки простягається самому. Але ми повинні зупинитися в часі. Якщо це рецепт і тісто рідке, це повинно бути. Залиште борошно самостійно. При формуванні тістечок краще не посипати борошном, але занурити руки в неї. Потім тісто не прилипне, і ви не переборщити її борошном.

Яскравий, як важливо. Найкраще взяти пресовані. Також потрібно розуміти, що більш цукор, масло і жовтки в рецепті, потрібні більш дріжджі. Іноді може здатися, що занадто багато. Але ні в якому разі не знизить кількість на око, тому що тісто просто не підніме.



Для тесту необхідно взяти теплі інгредієнти. Вони повинні стояти трохи при кімнатній температурі. Молоко необхідно варити і охолоджувати до 40 градусів. Раїзини і сухофрукти слід мити в теплій воді, сушити і посипати борошном.

Єдиний виняток - це тісто паннетону. Всі інгредієнти повинні бути холодними. У процесі тісто навіть охолоджують так, щоб температура не піднімається вище 23 градусів. У таких умовах паннетон виявиться класика і правильно.



Як запекти пасхальний торт Ще одним важливим моментом: хороші варі люблять господиню. Немає необхідності кисті, нехай тест добре підходить. Збільшити не менше трьох разів, після чого можна сформувати кулич. Вам потрібно лише заповнити форму третім. Потім залишають майбутні торти до повного заповнення форми. Краще чекати, ніж їсти забиті коржі, які не піднялися належним чином.



Доставимо до випікання. Якщо ви запікаєте в металевих формах, обов'язково використовуйте пергамент, але якісне. Не потрібно його змащувати, тісто не прилипає до неї. Паперові форми також не потрібно змащувати. Хоча вони відриваються від готових тістечок не так легко. Якщо ви ще вирішили змащувати форми, використовуйте наступний рецепт: 1 ст. л. немовля, 1 ст. л. масло, 1 ст. л. борошна. Все це необхідно змішати і можна змащувати форми. Це краще!

Можливі проблеми з пошуком правильної температури в духовці. Вам необхідно налаштувати самостійно. Я зробив це: Я прогріваю до 180 градусів, кладемо тістечка всередину, потім перевертають зверху, дно + режим конвекції і встановлюємо температуру 160 градусів. Так тістечка випікають рівномірно.



Є різні способи прикраси Великодніх тортів. Бабця каже, що краще використовувати желатинову фудзі. Це трохи крутий, але якщо ви б'єте його добре, це буде відмінно. Важливо дотримуватися рецепта.

Також можна декорувати тісто. Це необхідно зробити перед випіканням. Просто візьміть шматочок тесту і використовуйте його для декору. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Пелети редакційна колегія Іноді файли cookie можуть тріщини. Чому це відбувається? З’являються різні причини. Найбільш поширеною проблемою є занадто багато борошна. Це також відбувається, коли тест не допускається, щоб піднятися належним чином. В цілому це може статися з будь-якої причини. Головне правило полягає в строго дотриманні рецептури. Тоді ви будете мати ідеальний торт!

Повідомляємо, як запекти Великодній торт на основі своїх онуків. Якщо ви маєте власну мудрість, ви можете сміливо поділитися ними в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное