Як українські зірки відсвяткували Великодню та привітали любителів під час війни

Великий Великдень - яскравий день, сповнений надії. Це те ж саме, щоб відсвяткувати його. Однак, у 2022 році для українців, цей день зраджує війну та жахи, пов’язані з нею. Але українці не можуть бути розбиті, навіть у цих складних випадках ми знайшли час для традиції та надії. Зокрема, українські зірки змогли відсвяткувати Великдень.



Редакція "Сайт" Відбулася Свята неділя і привітала українців.

Святкування Великого Великого Великого Великого Великодня всіх зірок об’єднує одну річ – вони молилися за мир в Україні. Хоча часи темні, навіть зараз вони намагаються знайти місце в їхньому серці для надії і збереження наших традицій. Хтось святкує в родинному колі, і хтось переходить на Великодні подарунки для наших захисників.

Лідер групи «Антидії» з першого дня захистить Україну, тепер на фронті. Волонтери подбають про захисників і подають їм Великодні торти. Музиканти: Щасливі Великодні, дорогі українці! З вірою в серці і вірою в ОПУ ми познайомимося з цим великим яскравим святом. Такі часи. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Так ми виграємо. Христос воскрес! Україна буде зростати!



Українська співачка, яка з початку війни стала волонтером, привітала шанувальників та показала сімейні фотографії. Вона і її сім'я відвідала храм і освячення Великодня кошик. Ірина побажала всіх миру, процвітання і благополуччя. Я попросив вас подбати про себе і сім'ю.

р.

Відомий телеведучий шоу «Бакал» та батько багатьох дітей Григорій Решетник тепер у Івано-Франківську з родиною. Як видно з фото він опублікував в Instagram, людина і його родина відвідали храм. Він також побажав Україну миру і висловив міцну впевненість у перемогі.



Ведучий телеканалу «Україна» поділився шанувальниками теплої сімейної фото. Він і його дочки запечені Великодніми і зробленими писанками. "Найважніше, коли родичі знаходяться поруч." Неймовірна підтримка всіх нас. й

Р

Ведучий продемонстрував фото сина, а також Великодні випічка на столі та патріотичному писанках.

717069.

Інстаграм Ekaterina Osadchaya TV показав, що святкує бенкет великого Великодня і розмістив фото з кошиком в руках. Як і її колеги, вона написав, що запитала Господа за мир для України.



Лідер гурту Калуш, який представлять Україну на Євробачення 2022 року, відсвяткував Великодню з батьками та коханим. Він також поділився фотографіями з вентиляторами.

3610Р. 4200Р.

Відомий шеф-кухар, який нещодавно отримав українське громадянство, також відвідав храм на Великдень. У своєму акаунті він поділився фото з українським прапором та кулічом.

Він також написав повідомлення про серцеfelt для шанувальників: 24 лютого кожна з нас стала трохи ближче до Бога. Цей Великдень незвичайний. Як правило, ви відчуваєте багато емоцій, приїжджаючи гостей, вночі ви йдете до святої Пасхи. Цей рік відрізняється. Ми повинні освоїти Великодню в день, щоб ракета не прибули. Ми не відчуваємо, що щастя, бо ми боїмося до нашого життя, гості не приходять, тому що вони не можуть. Хтось пішов.

Сьогодні я молився за Україну! Це велике свято. Моя команда і я взяв багато тортів до сіл, лікарень і годуючих будинків для всіх, щоб відзначити. Відповідачі відзначають в траншеях. Не вдалося розбити нашу віру. Я не можу брати нашу партію. Ми не можемо займати нашу любов.

р.

Ці слова відмінно відображають свято Великого Пасха в Україні цього року і ставлення всіх українців до неї. Нехай буде важко для нас, нехай кожен торкнувся в цей день, молитися за здоров'я близьких і для миру всіх невинних, але ми не втратили віру і сподіваємося. Ми всі віримо, що настає час, коли світло і добре підкорить темряву і знищить зло.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное