Я кладу банани на сковороді, побити одне яйце і зробити смачний рецепт, духовку не потрібно

Іноді немає часу стояти на плиті і варити десерти. Короткі і прості рецепти приходять на допомогу. І ми маємо один для вас. Ми пропонуємо шоколадний торт з бананом. Інгредієнти потребують мінімуму, піч не повинна включати, тільки каструлю і бажання експериментувати.



Торт шоколадний YouTube з бананом Інгредієнти для карамелізування бананів
  • 2 банани
  • 20г вершкове масло
  • 1 ст. цукру


Тест інгредієнти
  • 1 яйце
  • 50г цукру
  • ванілі
  • 50мл рослинної олії
  • 100 мл молока
  • 130г борошна
  • 20г какао
  • 8г розпушувач


Підготовка
  1. Візьміть два банани, порізати коріння і порізати на два шматки. Потім відмивають. р.



  2. Зігрівати каструлю. Є вершкове масло на ньому. Потім додайте цукор, перемішайте до повного розчинення. Це липкий карамель. Покладіть банани в ньому і протримайте його в цьому сиропі. У відео нижче можна побачити весь процес. доб.

    Веб-сайт

  3. Тим часом в окремій ємності перемішайте яйце і цукор для тесту, додайте ваніль. Кнут добре, потім додайте вершкове масло. Можна взяти кунжут або масло з гарбуза, після чого смак буде незвичайним. Але соняшник буде робити.



  4. Потім додайте молоко і перемішайте знову. Додайте розсіяне борошно, розпушувач і какао. Перемістити все акуратно. Варто рідке тісто.



  5. Залийте це тісто бананами в сковороді, рівномірно розподіляючи його. Покрийте кришкою і запікайте 10-15 хвилин. Поставте торт на гарну тарілку, охолодіть і насолоджуйтеся неймовірним смаком!

    Веб-сайт



Процес приготування прекрасно продемонстрований в цьому відео. В кінці господиня показує, скільки бісквіт виходить пишним і повітряним.

про:blank

Шоколадний торт з бананом в сковороді - це справжня знахідка для зайнятих господинь. Я прийшов додому, гасити все в каструлі - і в 15 хвилинах торт готовий до чаю. Крім того, торт смакує неймовірна. Карамельовані банани є чимось!

Що малює мені найбільше про цей рецепт, що вам не потрібно навіть включити духовку. Я можу бути лази господині, але я просто люблю прості рецепти. Я навіть дізнався, як зробити хліб в каструлі. Дуже цікаво. Які прості рецепти у вашій кулінарній книзі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное