Стародавні європейські поховані вершкові масла в тампонці зберігати її без холодильника

Чи можна ви уявити життя? безбарвний? Я впевнений, що це майже неможливо сьогодні. Але перед нашими предками вдалося рівномірно зберігати нафту в тампонці! Історія холодильника надихає, але ще більш цікавим є те, що люди постраждали перед тим, як ніхто не постраждав і корисний чудеса технології.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть, де зберігати м'ясо, вершкове масло і молоко Холодильй Ми не використовуємо ці знання!



Холодильник не може сумніватися в техніці «номер»: він зазвичай з'являється в будинку раніше, ніж будь-яка інша побутова техніка. І будь-який вихід, який спеціалізується на харчуванні, важко уявити без холодильного обладнання.

І сьогодні дуже складно уявити, як наші предки робили без холодильників, особливо в теплому сезоні.

Низькі температури допомагають зберегти їжу краще. Цей простий істинний людство прийшов до захоплення з досить рано. Низькі температури не обов'язково холодильник. Цей величезний сітчастий ящик з льодом, компресором і конденсатором з'явився набагато пізніше.



Навіть давні люди прийшли до розуму, щоб зберігати неприємні шматки мамонта туші в озері. А м'ясо можна зберігати з осені до літа. Процес збереження м'яса сприяє низькій температурі і низькому вмісту кисню в озерній воді.

Не менш дивне місце зберігання швидкопсувних виробів стало тампоном. Охолоджуюче середовище з низьким вмістом кисню і високою кислотністю, добре збереженою навіть маслом.



Я не впевнений, що давні люди розуміли зв'язок між прохолодою і тривалістю. збереженняй Але я думаю, що вони розуміють, що коли вони почали використовувати льодові шматки, як це прототип холодильника, якщо я можу сказати так.

Для зберігання продуктів, наповнених льодом, з'явився кілька тисяч років тому. Це свідчить про те, що знаходиться в Стародавньому Римі, Греції та навіть Вавилоні.

Більшість всіх з безкоштовним холодом (на обличчі льоду цілий рік) пощастих жителів Північної Америки. Але ж мешканці теплих місць вже встигли побороти себе холоднийй



Яхаал, що означає «піт з льодом» в Перській, є відмінним прикладом ресурсності давньої персидії. У ІV ст. до н.е. був розроблений найдавніший перський холодильник. Будівля малоземної частини та підземні сховища. Використовується для зберігання льоду, іноді їжі.

Підземна частина мала товсті, термостійкі стіни товщиною до 2 метрів. Стіни самани додатково покриті спеціальною сумішшю глини, піску, яєчної білої та тваринної вовни. Верхня частина, вежа була використана для збору і охолодження повітря. До того ж льоду можна принести з сусідніх гірських порід, і замерзнути взимку (в середньому нічна температура плюс 4 градусів).



Росія, свінгери - будинок зрубу в землю. Заповнений великою кількістю снігу і льоду, покритий товстою настилою, земля заливається зверху і заливається газоном, що дозволило довгий час зберігати швидкопсувні вироби.

У середні віки одним з найбільш прибуткових підприємств був льодяники З холоду в теплі країни. Люди купили блоки льоду і зберігають їх в підвалах, і з ними харчування!

Їжа зберігалася в підвалах, нішах дерев'яних стін, глибоко викопані ями, в колодязях, так як температура в них була значно нижче, ніж в будинках. Контейнери, де помістилися продукти, переважно дерев'яні та глиняні. Однак, як накопичувальний цесар не ідеально і холодильник не є заміною.

52

Деякі 100 років тому багато будинків мали спеціальні номери для зберігання їжі. Холодне зберігання розташоване в північній частині будинку. Влітку температура в цьому приміщенні може зберігатися в декількох градусах менше, ніж в будинку. У холодних трусиках вони зберігають переважно сир, яйця, вершкове масло, тістечка і хліб.

Крім охолодження, для збереження шельф-лайф Вони використовуються соління, заготівля, куріння, загартування і сушіння. Наприклад, під час пікірування продукти занурилися в рідину на основі оцту або в сильно солоній воді. І перед цим маринованим не тільки овочами, але і м'ясом, і навіть фруктами!



Дякую за створення холодильного прототипу потрібно Томас Мур, продавець вершкового масла. Він був, хто в 1803 році вгадав, щоб зробити холодильник з сталевого ящика для транспортування олії, обгортаючи його кроликами шкури, розміщуючи його в бочку з кедарних дощок і заповнивши його льодом.

З тих пір використання холодильників швидко вводять життя людини, зовні вони відрізнялися від меблів - фуршетів і шаф. Інтер'єрні відсіки виготовлені з сталі, а зовнішній вигляд зазвичай виготовлені з масиву дуба або кедара. Відстань між зовнішніми і внутрішніми стінами була заповнена тирси, всередині самої установки був відсік, в якому льод був закладений - над виробами або під ними. М'яка вода зливається в спеціальний піддон.

р.

Перші господарські холодильники з'явилися в 30-х роках ХХ століття і були тільки серед заможних. У 1950 р. масове виробництво почалась лише у 1950 р. З тих пір холодильник вважається обов'язковою побутовою технікою. Але в інтер'єрі нашого холодного друга тепер використовується кучерявий друг.

Я також пропонує згадати продукти харчування, термін зберігання якого практично необмежений. Завжди важливо зберігати їх навіть в спокійному часі. І великі сім'ї знають це добре (і зробити вражаючі запаси заздалегідь).





Це історія холодильника і його прототипи. До речі, мій великий жирний вершковий масло зберігають в соляній воді, і до речі, він був смачним. Таким чином, цей метод дійсно працює. Алетер також доступний зараз. Банк Холодна вода з сіллю і м'ясом в солі, але ви?

Сьогодні наше життя дуже важко уявити без холодильника, це неймовірно спрощене життя. Як довго можна зробити без нього?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное