Я ніколи не був за кордоном, не знаю, що робити або як поводитися.

Після виходу війни багато громадян нашої країни змушені залишити свої будинки. Хтось думав, що це буде краще йти за кордон. Однак не всі такі швидкі зміни в житті легко. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви не знаєте, що робити або як поводитися.



Поза «Ложки» Якщо ви занадто вирішили піти в життя за кордоном (прочитати там або просто підготуватися до поїздки), "Сайт" Він пропонує вам невеликий довідник. Не призначений для того, щоб навчити вас, але тримати вас безпечною і безпечною.

Моя мати майже 60 років. Вона має два дуже близько друзів. Ми живемо в Україні. Не було за кордоном. Я чую їх. Вони сказали, що вони повинні йти до роботи. Війна важко знайти роботу, і вони хочуть бути корисними.

Не знаю, як поводитися і що робити. І я зрозумів, що багато людей зараз відчувають себе байдужими. Тому я збирав деякі поради в цій статті. Іноді цілком зрозуміло, але я думаю, що хтось дуже корисний.

Габаритний зображення

Дуже важливо перед поїздкою збирати інформацію про країну, в якій ви будете йти. У перші дні війни це не вдалося зробити, все було зроблено поспішати. Якщо ви хочете залишити зараз, ви маєте час і можливість. Дізнатися більше про країну та місто. Будь-яка інформація про знання недорогих територій до якості води та їжі буде корисною.

Чим більше ви знаєте, тим простіше буде навігуватися. І найголовніше, ви будете почувати себе спокійно. Коли ви заспокоїте, то більш важко засвоюватися або нерозривно. Люди за кордоном дуже люблять українці, але все відбувається. Ви завжди повинні бути оповіщення.



Гроші та документи повинні бути підготовлені для різних ситуацій. Перед тим як залишити, зробити копії всіх документів. Відправте сканування до поштового відділення, вставте їх у хмарне сховище. Ви навіть можете взяти їх з собою на флеш-накопичувачі. Якщо ви втратите свій паспорт.

Не зайдіть занадто багато готівки з вами. Не ставте все в одну кишеню. Оплатити банківську картку краще. З`ясуйте, чи підтримує карта за кордоном заздалегідь. Введіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації.

Не кладуть цінні папки та гаманці у вашій кишені. Найкраще носити їх в внутрішню кишеню застібкою або в сумці. До речі, є дослідження, яке доводить, що якщо ви поставите фото маленької дитини в вашому гаманці, шанси, що гаманець буде повернений набагато вище. Ми можемо спробувати. Найкраще захистити гаманець від крадіжки.



Перед поїздкою ви можете встановити програму «Анти-навігація», «Ремоте управління Android», знайти мій iPhone або щось схоже на телефон. Вони допоможуть відлякати відбійники з тривогою. Якщо це не працює, то можна відслідковувати телефон.

Також є додатки, з якими ви можете вибрати групу людей, які отримають сповіщення, якщо щось не виходить неправильно. З одним кліком ви можете надсилати сповіщення на ваші контакти. Вони отримають координати та локальний номер рятувальних робіт. Деякі телефони мають вбудовану функцію, але також існують окремі додатки.

р.

Поспішайте планувати свою подорож заздалегідь. Переконайтеся, що ви повинні кудись піти. Найкраще подбати про житло і роботу заздалегідь. Але ви повинні подивитися на обставини. Якщо ви залишите зону бойових дій і плануєте отримати статус біженця, питання також слід уточнювати заздалегідь. У нас є багато волонтерів, які можуть допомогти.

Також необхідно вивчити невелику мову перед поїздкою. Не один говорить, щоб опанувати його ідеально, але вам потрібно дізнатися хоча б кілька фраз. Знаючи мову набагато простіше. Зараз багато країн зробили впевненість, що українські перекладачі знаходяться на землі, тому не турбують, що ніхто не зрозуміє.



Найголовніше на дорозі варто подбати про безпеку. Не спілкуйтеся з людьми, які здаються ненадійними. Не втрачайте в транспорті. Почнете запитати про документи, запитати питання. На жаль, є люди, які користуються грою інших. Ми вже писали про необхідність пам’яті жінки, яка йде за кордоном. Виявилося, що це хороша безпека.

Також не боїться. Ми попередили вас проти багатьох речей, але не варто боятися ідеї за кордоном. У нас є хороші люди. З кожним днем ми бачимо. резиденти інших країн, які охочуються українськими біженцями та піклуються про них. Для чого ми неймовірно вдячні! Ми вважаємо, що ви можете знайти безпечне місце, щоб жити до війни. Далі ми повертаємо додому на безкоштовну країну.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное