Я хочу, щоб дізнатися, як приготувати, інакше майбутній весілля доведеться скасувати.

Жінки колись повністю залежали від чоловіків. Вони одружилися і переїхала до свого чоловіка, стали господинями і матерами. По-перше, не було питання про освіту жінок і що жінка може працювати на рівній основі з чоловіком. Сьогодні жіноче життя залежить від себе. Сучасна жінка більше не хоче маррі, тому що вона повинна стати дружиною в певному віці, і не сидить, якщо вона мріє про кар'єру.

Алас, чоловіки піднімаються з тими ж патриархічними ставленнями до цього дня. Так багато з них вважають ідеальну жінку, яка не відходить від плити. Навіть в юному віці дівчина може зробити все для коханої. Але коли жінка більше 40, вона точно знає, що вона хоче від життя і що вона не буде робити для чоловіка.



Після 40 років одна жінка не буде шукати компроміси з чоловіком, який пропонує її розмаїти його. У більшості випадків, середні люди звикли жити самостійно і не хочуть будувати відносини. Хтось був вже одружений або одружений, і хтось не розумів сенсу співчуття з тим же егостом, як і сам. Але люди зустрічають, і не секрет, що кожен партнер бачить свої стосунки по-різному. Чоловік у будь-якому віці вважає, що жінка завжди хоче одружитися. Таким чином, вона може перепланувати, що доросла жінка надає їй «прямі обов’язки. й



Пелі "Я 46 років." Я розлучився, знайомства з дівчиною. вона 42 років і виглядає 35, Марина має красиву фігуру, незважаючи на те, що вона також підняла дочку. Марина розлучена, як я, і живе окремо. Вона красива жінка, але є одне. Поки ми побачимо в моєму домі і її. Але я дуже люблю її, і я хочу розвивати відносини, говорить Олег.

р.

Справа в тому, що мариновані капелюхи приготування. Коли ми в домашніх умовах, я завжди пропонуємо салат або я можу зробити бутерброди. У морозильній камері я маю на увазі заморожені пельмені і піцу. І Марина має м'яч в домашніх умовах. У неї є сніданок з вареними яйцями і вечерею з йогуртом. Замовити доставку квітів по Україні



Причиною цього ненависті приготування в Марина через те, що дочка її алергічна, а 17 років Марина змушена постійно варити окремо для своєї дочки, поки вона була одружена. Тепер вона навіть не впише плиту, а в її новій квартирі вона не має навіть духовки.



Я не розумію замовлення доставки один раз на тиждень, але я шукаю вперед до спільного майбутнього і хочу, щоб домашні страви, я людина. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Я можу приготувати яйця і зробити бутерброди, але я не можу приготувати. Я спробував кілька разів поговорити з жінкою про приготування їжі, але вона не хоче слухати мене. Все інше просто ідеальне, я шукав кільце, щоб запропонувати їй. Чи існує ймовірність виправити ситуацію? ?



Щоб любити людину, щоб прийняти всі його сторони і не спробувати змінити його. З якоїсь причини деякі чоловіки вірять, що заради любові жінка буде жертвувати її принципи і зробити концесії. Як, вона має принципи, нічого, вона змінює її розум. Правда полягає в тому, що відносини будуються на взаємній повагі і приймання людини, як вони є. Якщо Марина не хоче варити, вона не буде. І, швидше за все, зупиниться знайомства Олега, який хоче домашню їжу. А можливо, він хоче років домашнього комфорту, не щирої любові, і не маррі Марина, але вагінарні котлети?

Завжди є варіанти розв'язання проблеми, і не варто відреагувати людину і намагатися накладати свої принципи і значення на нього. Якщо Олег не знає, як приготувати, це в руках, щоб змінити все і піти на кулінарні курси. Ви завжди можете замовити доставку їжі в будинок або просто продовжувати їсти напівфабрикати, які зараз їсти Олег. Як ви порадите йому вирішити його дилему?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное