Професії Карпатського молофа Стефана Овена про Україну

Профілактика карпатських молоток заповнюється мудрістю і глибиною. Карпатські молофари – це спеціальні люди, які наділені високим рівнем свідомості і здатні не тільки спілкуватися з вищими військами, але й отримувати підтримку і міцність з них. Люди вірять, що закарпатські майстри покінчуються подарунком про загоєння, контролюючи погоду і побачать майбутнє.

Сьогодні видання. "Сайт" Профілактика Карпат molfar by Стефан Овен Україна. Він побачив світанку!



Карпатські молофари «Це все почалося набагато раніше, ніж сьогодні 2022». Не навіть 2014 Дуже дякую! Остання війна людства відбулася мільйони років тому. Ці місця називали Лемурія або Atlantis.

Історія починається з них. А символи на сцені однакові. Просто карнавальні костюми і зміни пропсів. Але в цей час був леп у свідомості людства! Стефан Aries.



«Це буде жорстока війна на українській території, на нашій землі!» Карпатський молоф знає дату початку війни (лютий 24), але не можна говорити про це. Це студентка Наша територія, яку нам необхідно пройти.

Габаритний зображення

Це війна доброго і зла. Тепер, більше, ніж раніше, людство готове сказати з впевненістю, що добре буде перемогти!

«Чому ми? Чому почалася реконструкція світу з України? попросити Molfar. «Україна – серце людства. Людина повинна бути надана свободою. Українці пробудили серця людей. Не всі вони, але багато з них. Ті, хто готовий прокидати. й



Починається битва серце кожен з нас. Кожен повинен перемогти Фуеграр, зло, що в нас. Людина повинна вийти з цього чистою душею. Після цих слів Молфара я відразу пам'ятав по-справжньому блискучу плівку Марка Захарова «Кіль дракон». Отже, основна ідея в кінці цієї фантастичної парі була саме така: «До перемоги потрібно вбити дракона самостійно!»

Наші воїни можуть перемогти тільки любов'ю, а не зло і ненависті. Любов для дружин і дітей. Любов для моєї землі. Любов - найсильніше почуття, любов - сила.



«Попередня війна зараз відбувається. По всій країні. У парі тижнів після Великодня все занепаде! – прогнозує молоф. Давайте подивимося, якщо це правда.

За словами Молфара Стефана Овена, УвійтиКожен з нас повинен бути в стані спокою, незалежно від того, наскільки важко це може бути. Покладіть плече вгору, погуляйте коханою людиною, яка зараз турбується. Акт з любов'ю. Вчимося керувати своїми емоціями і не впадати в низькі вібрації.



Я також запропоную читання Магдалена Мойковського, коли війна завершиться. Щоб відкрити завісу майбутнього, дивець проводить особливу церемонію: опіки трави і ріже дим з ножем!





Профекції Карпатський молоф Я дуже близько. Ви погоджуєтесь, що для позитивного результату цієї важкої ситуації, вам потрібно перемогти зло в самому серці?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное