У зв'язку з народженням третьої дитини мій чоловік став холодним для мене, хочу зрозуміти його і поліпшити ситуацію в сім'ї.

Час після народження дитини дуже складний. Іноді це реальний тест для дружини і чоловіка. Першим важко, адже від фізіологічної і психічної точки зору народження дитини має серйозні наслідки. Другий важко, адже дружина все про подбає про дитину. Це незвичайне і життя стає різним.

Нещодавно на одному з форумів я знайшов незвичайний пост. У ній жінка сказала, що після народження третьої дитини Чоловік раптом охолоджується до їїй Його поведінка різко змінилася, і тепер бідна жінка не знає, що робити. До тих пір все було дрібно, її чоловік прикрашає її і її дві дочки. Але з народженням сина, щось змінено.



У коментарях було багато різних припущення. Хтось розмовлявся про припливні речі, як сланець. Проте, більшість з них захотіли вірити, що хоча чоловік хотів сина, він все ще не готовий подбати про трьох дітей. У старшому віці більше 10 років, що означає, що чоловік довгий час був зведений з маленької дитини в домашніх умовах.

Важливо розуміти, що Іноді люди не знають своїх істинних бажань.й Іноді зміни речей при вагітності, наприклад. Почуття, що чоловік дійсно хотів, щоб мати сина, але після того, як він зрозумів, що це було більше для кліща. В реальності. Три дітей відчувають себе як тягар, незалежно від того, скільки їх батьки люблять їх.й



Найчастіше поведінка людини може змінитися таким чином, якщо багато різних обставин раптом падають на нього, для якого він не був готовий. За словами жінки, чоловік є військовим, більш ніж один раз залишив раніше на ділові поїздки, і зараз протягом декількох місяців сидячи спокійно в домашніх умовах.

Зміна звичного способу життя на всіх фронтах може викликати серйозні психічні проблеми. Можливо, сам чоловік тепер не може зрозуміти, чому його дружина раптом стала дивним до нього. Він дав подарунки до і приділяв увагу. Багато речей падають на чоловіка зараз.Варто враховувати, що пара місяців тому почалася війна, для чого, звичайно, ніхто не з нас не був готовий. Вражений, теж.



На жаль, причина різкої зміни поведінки може бути щось інше. Давайте подивимося на всю ситуацію.

Чоловік і дружина. Вони вже мають три дітей. Дружина зайнята з її молодий син і шукає після її двох підлітків дочок. Мій чоловік робить гроші для всієї родини. У нормальних випадках він часто залишає за собою довгі поїздки. При приході він віддає увагу дружини та подарунки. Ситуація в світі змінюється і не можна залишити додому. Він раптом стає дратівливим і сердитися.



Після читання цього я мав сильне почуття, що Чоловік зрадився на дружині, приховавшись за вильотамий В результаті він відчував винність і повернув подарунки. Тепер зникне можливість піти кудись, а в домашніх умовах невелика дитина постійно. У вигляді інших жінок, а дружина трохи не солодка.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Я не хочу думати погано людей. Однак вищевказаний варіант виглядає дуже реалістично. Багато людей не отримують все, що хочуть в сім'ї. Нерідко вони роблять компроміси і погоджуються, наприклад, мати кілька дітей. Поглинати, вони не хочуть їх. Але вони боїться визнати її. Для того, щоб якось компенсувати все це, чоловіки йдуть вліво, набравши там, що вони втратили в сім'ї.





Єдиний спосіб в цій ситуації чесний. Перш за все, прийміть собі, що не хочу трьох дітей і не був готовий до них. Щоб зізнатися, що він захотів красиву дружину, яка присвячує час не тільки дітям. Щоб зрозуміти, що він зробив помилку, і поговорити про все з дружиною чесно.





Важко сказати, чому люди починають гасити себе і інших. Може бути соціальний тиск. Суспільство, яке говорить про наявність дітей в шлюбі обов'язково. Люди не можуть чесно розповісти один одному, вони не хочуть дітей. З любов’ю випадають. Але що краще: щоб жити не так, як ви дійсно хочете, оманивши кохану людину, або знайти когось, хто поділиться своїми думками про сім'ю і світу?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное