Я відчуваю себе безглуздим, тому що я розлучився через велику собаку мій чоловік любить.

Я був одружений протягом 2 років і все було добре до тих пір, поки у нас була величезна собака. Зараз вся квартира в шерсті, і це мене так багато, що я готовий до розлучення, говорить Анастасія. Дівчина зіткнулася з проблемою, яка не може вирішити. Не дивлячись на те, що останнім часом в сім'ї була граната. Після цього Настя боїться боляче чоловікові, але вона не може перенести собаку в будинок. Чи варто руйнувати стосунки через вихованця вашого чоловіка?



Peels Apartment в шерсті "А рік тому не був мій мати-в-право." Саша ще відновлюється, я підтримую його стільки, скільки я можу. Коли мама залишила нас, ми її собаку. Моя людина замовляє мене взяти собаку і я погодився. Собака старе і велика названа пряжками, вона вже 10 років. Ми не хотіли ставити тварину, тому що його власник пішов, це жорстоко. Саша дуже кріпиться до цієї собаки.

42034734

Через тиждень я шкодував, але не скажу нічого до мого чоловіка, щоб не згасити його. Я ніколи не тримала тварину в будинку, і я використовую для ідеальної чистоти, і ось здоровий собака, який подає весь час. У кутах вовна накопичується щодня і потрібно частіше мити. Після роботи я не хочу витрачати час на нього, і я не хочу жити в грязі, тому я очищаю, але я сердитися.

Мені важливо, щоб після роботи я можу розслабитися в чистому будинку, я використовую для затишку. В той час як я використовував, щоб мити підлоги один раз на тиждень і будинок був чистим, тепер день після миття підлоги все ще не очищається. Всі меблі в шерсті постійно. й



Собака постійно приносить домашній брухт, важко підійти кожен раз 35 кг у ванній кімнаті, щоб мити лапки Bax. Я попросив чоловіка, щоб допомогти хоча б мити свого улюбленця, розчісувати собаку. Він вирішив взяти собаку для себе. Він, безумовно, допомагає, коли я запитаю, але захоплює його один раз. Нескінченно говорити.



Я постійно в поганому настрої через бруду в будинку. Я не хочу бути без серця і запропонувати, щоб покласти собаку кудись. І ніхто не візьме його, собака велика і стара, і без породи. Я сердився, і мій чоловік тонкий, він не відтіняє свій одяг навіть перед виходом і лежить з собакою на дивані.



Я не купила квартиру і відреставрую її з такою любов'ю для деяких старих собак, щоб викрутити його. Я не можу чистити або обговорити. Я просто хочу розбити з цим чоловіком. Собака буде жити довго, і я відчайдушний. Я не вірю, що з цієї ситуації виходить. Я люблю чоловіка, але я жахливо втомився. й



Втрата коханої людини – стрес для чоловіка Анастасія. Але це також стресовий для вихованця, який не усвідомлює, що його власник більше не існує. Єдина людина, що близько до господині, є її сином, який надихає на довіру. Рішення про взяття собаки має бути взаємоповно, інакше це буде некомфортним для всіх орендарів, включаючи собаку. Олександр не відмовляється від догляду за вихованцем, але він може забути про це або постійно розчісувати собаку не так важливо для нього.

Проблема в тому, що Анастасія мовчить піклується про тварину, коли її чоловік забуває. Ймовірно варто нагадувати йому частіше або серйозно говорити про прибирання будинку і того, що важко для Настя чистити щодня. Тільки конструктивна бесіда поставить все на місці. Люди, які жили разом протягом двох років в гармонії, напевно, можуть вирішувати питання аміково. Наприклад, якщо ви приводите собаку для загартування, вона буде прокинутися менше, тому що в домашніх умовах складніше розчісувати підшерсток, тому вата постійно лежачи по кутах. А як вирішити цю проблему, ви думаєте, що собака є причиною розлучення?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное