Найкрасивіша гімнастика Ірина Чащина та її тріумф

гімнастика Ірина Чащина Я нещодавно відсвяткував мій 40-й день народження. Розглянуто, що ця дата є великою причиною, щоб підвести деякі результати, щоб запам'ятати все, що було досягнуто.

І так редакційна колегія. "Сайт" Я хочу розповісти про те, як Ірина Чащина пішла, щоб виграти її медалі. Незважаючи на те, що в ній були багато перешкод. Навіть допінговий скандал може запобігти участі в успішних 2004-і Олімпійських іграх.



ГістьІмакс Ірина Чащина 24 квітня 1982 р. в м. Омськ. Мати Ірини працювала викладачем музики та забажала дочку, щоб знайти виклик у музиці. Однак його роль відіграли дід, який любив спорт.

А з дідом, що 5-річної Ірини, один раз пішов, щоб подивитися ритмічні змагання гімнастики. Красиві і гнучкі спортсмени з стрічками зробили незбиране враження на дошкільниці. Вона також хотіла бути такою гімнасткою.

Проте наставники були скептичними фізичними даними кучерявого малюка. Але вона дивно наполеглива. В результаті тренер Олени Арайс погодився працювати з тонкою Ірою, яка досі явно не вистачає гнучкості і митця. Хоча це було виправлено.



Я повинен сказати, що протягом тривалого часу Чащина не тільки навчалася в тренажерному залі, але і зуміла піти в басейн. Вона також взяла участь у музичній школі, щоб уникнути її мами.

Однак, в сьомому класі дівчина зіткнулася зі складним вибором. Я мав дати фортепіано та інші захоплення, щоб зосередитися на гімнастиці. Після того, як нові складні елементи з'явилися регулярно в процесі підготовки, які необхідно освоювати. І ця робота приймала весь час і всю міцність.



Перехід на новий рівень значних успіхів Ірина Чащина почала досягати під керівництвом Вера Стельбаумів. У віці від 12 років дівчина була в національній команді, і скоро взяла дві «золото» на всіх російських змаганнях.

Багато перемог, але в ритмічній гімнастиці, успіхи на чемпіонатах світу і Європи вторинні. Головне - Олімпійські ігри. А що не виходив на Чащину.

Справа в тому, що головна зірка в російській гімназії тих років була розглянута Аліна Кабаєва. Але на Олімпійських іграх в Сіднеї 2000 року Кабаєва, будучи абсолютно улюбленим, зробив грубу помилку, через яку вона з часом зайняла тільки третє місце.

І Аліна вирішила спробувати свою руку в 4 роки в Афінах. Це означалося, що в тіні ще раз буде шашлик. Але Ірина домовилася про боротьбу за право піти на Олімпіаду.

р.

Але три роки до Олімпійських ігор, як Чащин і Кабаєва були в центрі допінгового скандалу. Вони виявили сліди фурозаміду в їх допінг-тестах. Цей препарат приймається, наприклад, для схуднення до змагання. У спорті заборонені такі страви.



В результаті спортсмени позбавили нагороди на Кубок світу, заборонених на два роки для виконання. Тим не менш, дівчата все одно зуміли довести, що заборонений препарат потрапив до своїх органів випадково. Це дозволило взяти участь у змаганнях і повністю підготуватися до Олімпіади. Хоча не повернулися нерви в суді.

У 2004 році Кабаєва приймала золото в Афінах. І Ірина Чащина на її перших Олімпійських іграх посіла срібло, хоча вона не була достатньою для першого місця. Навіть європейський громадський



Поза «Ложки» По-перше після цього успіху Чащина закінчила свою кар’єру. На її останньому виступі в Баку вона отримала премію «Міс Елеганс». Ця нагорода була особливо точною.

Після закінчення своєї спортивної кар'єри Ірина Чащина почала вести зовсім інше життя. У розділі «Данці на льоді» та «Кіркус з зірками» дали інтерв’ю, зняті для глянцевих журналів. Я навіть спробував себе в політиці, хоча останній якось не працює.



Поза «Ложки» Не багато чути від Chalice сьогодні. Однак шанувальники ритмічної гімнастики з досвідом пам'ятають саме те, що молода дівчина, виступи якого завжди були приємними для перегляду.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное