Прогноз подальших подій астрологера Тетяна Калина

Люди особливо стурбовані тим, що для них є майбутнє. Тим не менш, ніхто ще не здатний сказати нічого. Тому люди уважно слухають виступи різних експертів. І сьогодні ми пропонуємо дізнатися, що прогноз дає astrologer Тетяна КалинаЯ знаю, що деякі дати вже відомі.

р.

Тетяна Калина Астрологер записав великий інтерв’ю, в якому пророкував розвиток подальших подій. А також відрізняє кілька високопрофільних виписок, які, безумовно, гідні уваги.



Коли я дивлюсь на гороскопи людей, які лякають війну з Харкова, Києва та інших міст, я дивлюсь спільну рису всюди. Є ознаки, що вони повинні вижити кризу в 2023 році. й

«Чому гороскоп Росії на наступний рік також показує ознаки військової дії. Але важлива нагота полягає в тому, що ці дії будуть проходити на російській території, - сказав Тетяна.



Астрологер бачив деякі труднощі з економікою в майбутньому Європейського Союзу. Калініна стверджує, що зростання цін на електроенергію може спровокувати економічні проблеми. Не завадить Європу.й Чи можливо розбити союз.



Тетяна Калина також привернула увагу на гороскоп президента Володимира Зеленського. Жінки відзначили, що вона побачила тут знаки, які він може стати відомим протягом століть. І він гороскоп має схожість з багатьма історичними діячами, іменами яких ми пам'ятаємо століттями пізніше.



Це головоломка астрологера, тому що перед нею побачила такі риси чудовості тільки у значних людей минулого, з якими все було зрозуміло. І ось гороскоп чоловіка, який просто писав його історію. І вперше ця деталь в гороскопі Калінін помітив ще до президенції.

88р.

Як і на деяких датах війни Калина продемонструвала, що березень буде найважчим. Особливо складний наприкінці першого місяця весни. Однак в квітні ситуація буде трохи краще. Що станеться пізніше незнімним.

про:blank

Нехай кожна людина вирішує себе, чи є астрологом у своїх укладах. Також поділитися думками про це в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное