Гіпсічні катоки капусти і замішують свіжий тісто, щоб зробити пісні самсу

"Препарування сами - це делікатна справа!" «Я був друзям з Самою, поки я не можу пам'ятати. Я дівчина зі сходу, з Узбекистану, так що я люблю їсти східні страви і я люблю готувати їх! Вона сказала мені, а потім дав мені рецепт для цих смачних тортів.

Самса з будь-якою начинкою смачна, але з капустою - особлива! Листкове тісто і капуста начинка Це буде добре для всіх в домашніх умовах. Я дуже люблю, що всі продукти для цих тортів прості і доступні кожному. До речі, той же рецепт, як Zulfiya дав мені, я бачив гіпсову Галину. Я люблю цю господиню: вона завжди так звана на роботі з тестом і не тільки!



Підготовка видання «Самса» "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки худий з капустою. Це може бути будь-яким!

Тест інгредієнти
  • 150 мл води
  • 10г розпушувач
  • 1 ч.л. солі
  • 100г рослинної олії
  • 250г борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 400г капуста
  • 1 цибулина
  • 0,5 ч.л. солі
  • 2 зуба. Кошик
  • 0,5 ч.л. паприка
  • щіпка


Підготовка
  1. Для Тестування У мисці заливають борошно, сіль, розпушувач. Залити теплою водою і 1 ст.л. рослинного масла. Перемішайте тісто спочатку ложкою, а потім руками на столі. Займіть 5 хвилин до замісу. Перемішайте тісто на змащеному борошняному столі. При необхідності можна додати трохи більше борошна до тесту.





  2. Прокачати тісто на ковбасу, а потім розділити на порційні шматки. Кожен шматочок в кульку і кришку з харчовою плівкою. Залиште це на 5 хвилин. Далі прокачати кожну частину тесту в резервуар і змащувати його рясно рослинною олією. Покрийте тестові заготовки з харчовою плівкою і залиште на 15 хвилин.

    р.



  3. Для начинка Швидко вирізати капусту. Також на тонких півкілець розрізають лука. Подрібніть часник ножем. Поставте в чашу. Посипати, перець і додати паприку. Подивитися його.



  4. Начинка була розділена на кількість тіста на стіл, змащений рослинним маслом. Дуже тонко розгортаємо тісто, а потім розгортаємо краю тесту всередину. Поставте фаршу посередині. Розкачати млинці з трикутниками. До цього з усіма частинами тесту.



  5. Перенесення заготовок тортів до сковороди, покритої папером. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин.



  6. Це, шарована шамса Капуста готова. Бон привіт!





Щоб отримати більш детальний вигляд шемалеДивіться відео з Gypsy Galina. Всі рецепти з цієї красивої господині з'являються вперше і hurrah!

про:blank

Також я пропоную ознайомитися з відмінним рецептом східного арабського тесту. Щось перемонтажу шарують, а вироби по суті шаруються, але процес приготування відрізняється, а заготовки виготовляють порційні!



Як можна побачити, що підготовка samsa не особливо неприємно. Такі східні коржі обов'язково порадують вас і вашої сім'ї. Ну, особисто, я зробив гостру капусту рано вранці, як запланований сьогодні. капустай Спасибі Gypsy Galina для рецепта!

Я збережу цей рецепт для посту Петра. Я вірю, що швидка фіксація не обмежується вашим улюбленим харчуванням, це спосіб виглядати інакше. Що ви думаєте? Вам подобається samsa?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное