Коли мій мати-в-право збирається відвідати, я перетворюсь на ідеальний режим господині, я готую перевірену страву.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Це чудова нагода спробувати себе як віртуозне варіння на кухні. Завжди нова начинка в домашньої піци, але іноді ви хочете спробувати зробити тісто за новим рецептом. Смак піци залежить від тесту. Сьогодні Розкажіть, як зробити домашню піцу в духовці новим способом.



Коли я бачив, як красива вигнута піца виглядала, я відразу хотів зробити її в домашніх умовах. Виявилося, що ця піца не тільки дивує дивовижну, але і виходить дуже багато. Дуже зручно приготувати порцію піци на велику компанію для будь-якого свята. Тісто піци готують в молоці, що робить його повітряним і смачним, і можна експериментувати з начинкою. Але найголовніше - форма страви. Я завжди зроблю вигнуту піцу, коли хочу зробити щось простим, але смачним і гідним для приїзду гостей.

Р

Peels Інгредієнти
  • 670г борошна
  • 200 мл води
  • 200 мл молока
  • 100 мл оливкової олії
  • 20г цукру
  • 8г сіль
  • 10 г сухих дріжджів
  • 60г томатна паста
  • 200г сир
  • 40г вершкове масло
  • 2 яйця
  • петрушка


Підготовка
  1. Збийте 1 яйце з вінком і додайте молоко, воду і оливкову олію до неї. Додайте цукор, сіль і сухі дріжджі. Стирайте все добре і посипте сіяне борошно. Оливкова олія дає піцу особливим ароматом, але якщо вона не була в домашніх умовах, можна використовувати соняшник.

    Веб-сайт

  2. Змішайте тісто своїми руками до однорідності і залиште його в тепле місце під харчовою плівкою або кухонним рушником протягом 30 хвилин. Ви можете включити лампу в духовці і залишити тісто там.
  3. Залийте робочу поверхню борошном і розділіть тісто на 2 частини. Кожен шматок тестового рулону з валиком в прямокутниках товщиною 30 мм.
  4. Змастити прямокутник з тесту томатною пастою і рівномірно розподілити половину тертого твердого сиру. Наріжте петрушку і посипте її на прямокутник тіста, і покрийте його другим шматочком тесту зверху.

    Веб-сайт

  5. Наріжте заготовку на порційні шматки: порізати навпіл по горизонталі, потім вертикально нарізати прямокутники і змастити їх розтопленим маслом.
  6. Підключіть два шматки заготовки разом і натисніть їх вертикально посередині дерев'яним мечем. Потім подвійний заготовки. Це спіраль. До того ж з іншими штуками. Що робить 7 порційними закусками.



    Веб-сайт
  7. Поставте заготовки на сковороді, накриту папером, і залиште тісто протягом 30 хвилин в теплому місці. Змастити піцу з збитим жовтком.
  8. Випікайте піцу протягом 20 хвилин в 180-градусній духовці. Бодибилдерши!

    Веб-сайт



Піца повітряна і соковита. Заповнення можна вибрати на свій розсуд. Ви можете взяти будь-який сир, але краще смакувати, якщо перемішати твердий сир навпіл з моцарелою, яка буде смачно протягнути.

Pizza Testo можна приготувати напередодні будь-якого свята, а потім просто додати начинку і приготувати свіжу піцу в 20 хвилин. Звичайно, ви можете прискорити процес, якщо ви використовуєте придбане тісто. Як приготувати вигнуту піцу, можна подивитися на каналі PRATİK YEMEKLER. Тут ви знайдете багато смачних страв, які ви хочете приготувати в домашніх умовах.

про:blank

Піца, приготована в домашніх умовах, найсмачніший, особливо якщо ви готуєте її з сім'єю. Ми вже писали про правила приготування італійської піци. Італійці ніколи не використовують заготовки, піца виготовляється виключно з свіжого тіста, змішаного своїми руками. Як зробити піцу в домашніх умовах?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное