Які правила поведінки в іноземному місті слід пам'ятати

Місто Чернівці виявилося одним з тих, де люди мучать масу з боку України, де проходять активні військові операції. Величезні числа біженців тепер наповнять вулички несу-великого міста. Кожен намагається допомогти тим, хто пережили атаку на своєму будинку. Тим не менш, деякі втечі не заважають так гідно.

Місто Чернівці на сході України постійно бореться. Військовослужбовці просять мешканцям евакуювати в інші міста. Для того, щоб зберегти життя. По-друге, це набагато простіше, щоб українські військові захищати місто, знаючи, що вони не випадково вражають себе.



Пілінги працюють все, незалежно від багатства. Війна не піклується про те, скільки грошей ви маєте. Рентгенівська ракета може вдарити будинок як багатої людини, так і одного, чиї багатства дуже мало. Різні категорії людей поводяться по-різному, де вони перенесли.



Борис Філатов в одному з останніх інтерв’ю розповів про ситуацію в Чернівцях. Він був захоплений тим, як необрізалися багато відвідувачів. Вони не поважають зусиль волонтерів. Багато людей вірять, що кожен навколо них кидає їх.

Це дуже складний час, на жаль. Я бачу всіх тих, хто свідків страшних злочинів російської армії. На щастя, всі види умов створюються всюди. Щоб зробити речі простіше для таких людей.й На жаль, є багато жертв.



Якщо ви думаєте, що вони є особливим, і тому маєте право бути поганим до всіх інших, хаос буде задіяти. Невірно важко. містой Ви не знаєте, коли ви повернетесь. І якщо ви коли-небудь вийшли назад.

Волонтери намагаються надати всім відвідувачамжитло, одяг та психологічна допомогай Більшість людей вдячні і усвідомлюють, що є багато, як вони. Таким чином, вони намагаються якось допомогти собі, а також поводитися відповідно. Тим не менш, багато заможливих людей не можуть похвалитися цим.



До речі, місто Чернівці та інші міста України далеко від винятку. Непротрена і некультурна поведінка біженців тут не просто. Багато хто з тих, хто в змозі піти за кордон, також не дуже приємно. Деякі з вимушених переселенців вивели, що Вони не оцінять апартаменти. Або щось схоже, і вони не роблять кожного з них.

На щастя, не так багато людей. Більшість поважних з гідністю: вдячно за допомогу, вони розуміють, що отримати хоча б деякі житло і Небезпечна в цих складних випадках щастя.й Ми хочемо, щоб жити в мирних країнах, і ми можемо залишити наше місто тільки для приємної поїздки. На жаль, ситуація зараз відрізняється.



Пілінги

Ми повинні зберегти нашу людство і гідність. Важливо допомогти іншим, забути хоча б за деякий час про самопізнання і підтримку один одному. Ми всі не люблять жити в місцях, які є незвичайними. Я не хочу залишити і не маю стабільного стопи. Я не хочу. залишити за коханим будинку або квартирий Це несправедливий і страшний. Не переконуйте себе інакше.



Пілінги

Але це не дає нікому право бути Тим, хто намагається допомогти. Вам не доведеться бити. Поведінка в іноземному місті.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное