Як Принцеса Чарлен перетворена з плавця в елегантні принцеси, еволюція стилю

Принцеса Чарлен Один з найвідоміших монархів світу. Її весілля до князя Альберта Монако переросли з великою кількістю чуток і спекуляції. Народжений, бо син Оскар-гранний Грей Келлі одружився. Чи може Принцеса Чарлен Монако повторити успіх свого зоряного права?

Р

Принцеса Charlene Wittstock був народився в Bulawayo, Zimbabwe. Сім'я Михаїла та Лінетта Вітстока Європейська Вони шукали краще життя на півдні Африки. Я зрозумів мій сон після переїзду в Південь Африку. Батько Чарлену працював менеджером з продажу комп'ютерного обладнання, і його мама була дайвінг-тренер.

Особлива любов всієї сім'ї для спорту не пройшла Чарлен. Під суворим керівництвом її матері Чарлен навчався плавання і у віці 18 років став чемпіоном Південної Африки в цій спортивній дисципліні. У 2004 році Південноафриканська команда приймала участь у Олімпійських іграх в Сіднеї, де п'яте місце. Чарлен Вітсток був частиною національної команди, і він був плавання, що призвело її до несподіваного. Про насй



Чудова історія Альберта і Чарлена далеко від казкових ідеалів. Пара вперше зустрічалася в 2000 році, коли дівчина прибула в Монако на змагання. У 2006 р. знову на змаганнях з плавання в Турині. Саме з цього моменту прес починає атрибутувати пару ваффрі. Незабаром Сім'я князівських підтверджує це.

Charlene знаходить себе в епіцентрі світського світу. Дівчинка явно не готова до такої межі долі. Вона не турбувалася з вибором одягу і зачіски. Після того, як принци поділяться з журналістами, які дійсно дивляться дивні. «Я думав, що це все-таки гра. Я можу запозичувати зелену сукню від друга, пофарбувати мої нігті з червоним лаком і подумав, що я виглядав приголомшливо, Принцеса Чарленна згадувала.



До речі, роман був підтверджений назад в 2006 році, а в 2011 році наречена відбулася лише пара. По-перше, князівська родина не дала собі. цивільний шлюбАле Чарлен був піонером. Красива краса не встигла побудувати свій стиль. Це досить логічно, тому що який дочок-в-право хоче бути в тіні її матері-в-право? Чарлене довели, що вона гідна приєднуватися до князівської сім'ї.

,00 гривня

Принцеси Принцеси Чарлен та її оригінальний стиль Чарлени вперше проводилися всілякими критиками до пилу. Модні експерти вважали, що дівчина не знає, як Навігаціяй Точка була такою. Атлетична кар'єра дозволила Charlene мати шлам і посадити тіло, крім плюс був природним високим зростанням. Аристократія майбутніх князів чітко не зайнята.

І вона змогла повністю розкрити її. Чарлен - власник короткого волосся. Але це не додається до її божества. Ви навіть можете сказати, що це надзвичайно панчохи Вона перетворила принцесу в стандарт крихкості і витонченості. Вона виглядає не гірше, ніж Голлівудська краса гра Келлі.

р.

GettyImages Принцеса Charlene Монако знайомство з безліччю співвласників і стали постійними модними шоу. Ґіоргіо Арані приймав, що князівська людина З тих пір Чарлен вважається одним з найбільш життєрадісних шанувальників Арані і хорошим другом дизайнера.



У 2021 році прекрасний Чарлен починає періодично і тривалий час памерй Першими є ромби, а потім принцесський суд підтверджує факт хвороби князів. Принц Альберт з'являється в громадських, з дітьми або іншими родичами. Не розкрито подробиці хвороби Чарлену.



GettyImages Insiders повідомили, що принци половили важку інфекцію і занурили кілька хірургічних втручань. З часом з'явилися фотографії жінки. надмірно тонкий і втомленийй Але члени сім'ї запевняють, що Charlene був відновлений.



The Princely Family of Монако згорнути Повністю упакована. Чарлен спочатку вийшов після хвороби і здивує громадськість навіть коротшою стрижкою. Принци виглядали приголомшливо, незважаючи на всі ромби і ромби. Ми сподіваємося, що краса продовжить порадувати шанувальників новими цікавими і яскравими соціальними вихованцями, а її здоров’я зміцнить і покращить.

У статті використовуються фото.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное