Це не сором'язлива, щоб бути незрівняним, це сором'язлива, щоб жити з ким-небудь ви не маєте багато спільного з.

Проблеми людської самотності В останні роки в останні роки з’явилася гірше. Розвиток технології все частіше відчужує людей один від одного, листування та відеодзвінки все частіше заміняють зустрічі обличчя.

Відповідаючи своїм обмеженням додали популярність в різних сервісах доставки, щоб людина ще раз не підійшов до магазину. Віддалена робота набирає популярність, яка усуває необхідність відвідування офісу. Люди все частіше...

Звісно, самотність має безліч сторін. І якщо хтось самотній, не завжди означає, що він сумний, нудний і поганий. Сьогодні видання. "Сайт" Про жінку, яка свідомо залишається самостійно. І вона досить комфортна.



Одного разу я отримав повідомлення від незнайомого чоловіка. Він писав, «З вашим поглядом, будучи одним – шум». Він, ймовірно, хотів зробити комплімент, але він руйнував його з останнім словом. Або можливо, я дійсно думав, що я повинен бути сором'язливим, пише Людмила.



«Для жінки, що вона не одружена? Абсолютно немає. Це може бути сором'язливим для коханця, який знає, що її коханець не залишить її сім'ї за її межами. й

«Це може бути сором'язливим для тих, хто з усіх вікових груп, які поставили свої фотографії на громадському дисплеї. Намагатися продати себе як товар. Ми побачимо всі час на соцмережах. й



«Я соромлюся жертвувати самореспектом і спробувати, щоб отримати чоловіка, щоб звільнити свій паспорт. І це також сором'язлива, щоб жити поруч з чоловіком, який зрадився, обдурив, піднявся рукою.

«Чому не любити, а не розуміти. Навіть якщо ви поділяєте дітей, обов’язки, звички та повсякденне життя. Таке життя - це форма катування, яка, з бездоповідним згодою людей, триватиме роками і десятиліттями. й



«Щоб не соромно, але не самотність. Неважливо, що пауза довга. Самодостатня жінка не погана самостійно. Я творча людина, яка не має 24 годин в день. й



Omar Khayam - сказав він Краще бути голодним, ніж їсти з ким-небудь. Це краще жити з кимось. Ті, хто цінує себе прийняти цей вид. І пристойна людина з половиною обов'язково знайдеться. Час обов'язково прийде на цю зустріч, Лідмила обов'язково.



Хочу подякувати цій жінці за важливий і досить відвертий лист. Деякі з наших читачів погоджуються з укладеннями Людмила. Хоча, звичайно, ті, кому такі думки про самотність не закриваються. Написати те, що ви думаєте про це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное