Необхідно встигнути кинути сіль в вікно до 30 травня, щоб поліпшити життя в усіх відношеннях.

Без солі недостатньо варити більшість страв. Але це не просто приправа! Досвідчені господині знають, як використовувати білі кристали для миття, очищення та особистої гігієни. І наші чудові знаряддя знали, як позбутися від негативності з сіллю, захистити себе від злий очей, створити талісман і повернути достаток в будинок.



Так само як сіль поглинає воду, має властивість поглинати негативну енергію. Тому щіпка правильно підготовленої солі є своєрідною пасткою для темних сил.

р.

Однак слід пам'ятати, що не всі солі підходять. Використання продукту дозволяється тільки з нового пакету. І краще, якщо вони великі кристали без добавок, як йод, кальцій і так.

Чому кинути сіль в вікно? Візьміть невелику щіпку солі з лівою рукою. Потім зайдіть в вікно і відведіть сіль від руки. Він сказав: Я запитую допомогу від легких сил, для себе, для дому. Я віддаю всі турботи, всі проблеми. Я закликав до процвітання, комфорту і благополуччя. Тексти пісень, а це означає: Я стати магнітом для щастя. Може допомогти прийти з Над для мене. Що сказав, давайте це зробити!

Херсон

Після цього обряду, як психіка кажуть, буде легше дихати. Якщо були клаптини або хвороби, вони скоро припинили. Ви відчуєте всі негативні краплі, починаючи від зникнення вашого життя.



Чому потрібно робити це до 30 травня? Справа в тому, що найбільший вплив сольових маніпуляцій проводиться в період, коли місяць знаходиться в найбільш активному фазі леванства. Після того, як вірити його або ні, і природний супутник Землі має помітний вплив на стан нашого тіла.

Для деяких, waning місяць викликає уповільнення і млявість. Інші постійно лікують або страждають від головного болю. Але обидві з цих практик можуть забезпечити досить сильний енергетичний супровід. Особливо в складному емоційному стані.

Останнім часом ми відчуваємо постійний тиск негативних новин. Перегляд новин на ТБ або прокручування в соцмережах викликає депресію і видалення сну. На цьому фоні буде корисно згадати свого роду життя



Увечері перед сном зібрати склянку води і додати 2 столові ложки їстівної солі до неї. Потім добре перемішати. Покладіть склянку під ліжко, на ноги. Зробіть склянку вранці і подивіться на його вміст.



Скло може стати в ній туманом або бульбашками, сіль може зайняти щільно внизу і навіть темні - все це говорить про те, що було багато негативності у ваших думках і будинку. Не сором'язливо, залити воду в туалет і полоскати, а ввечері повторити процедуру.



Соляна вода в стопах знімає з людини негативний накопичується протягом дня і покращує благополуччя. Крім того, вона стає легше дихати, з'являються сили і позитивна енергія. Також сіль вода може допомогти позбутися від безсоння, однак, в цьому випадку монки радять поставити склянку води на голові ліжка.



Як ми вже сказали, сіль і вода відмінно поглинаємо енергію. Тож навіть сіль, яку ви використовуєте, щоб приготувати, може бути магічним. Для цього достатньо сказати про різні слова, побажаючи щастя рідним і близьким.



Чистий четвер – це особливий день свята. У цей день індивідуально очищати будинок і підготуватися до яскравого свята Великодня. За православною традицією, тільки в цей день можна приготувати спеціальну сіль, яка має цілющі властивості. Повідомляємо, як зробити сіллю в четвер за всіма правилами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное