Де Макс Барскіх і це правда, що він буде йти в Америку?

Коли російські війська атакували Україну, багато українських зірок говорили. Серед них був Максим Барскіх, який говорив проти війни. Спочатку він спробував досягти своїх шанувальників з Росії через соціальні мережі. Але для співачки недостатньо. Де Max Barskikh тепер, що він робить і як він робить його російськими слухачами?



Відео "Сайт" Відповіді на всі ці питання.

У перші дні війни співачка спробувала спілкуватися з абонентами через Instagram. Він був ніжним у своїх словах і закликав людей не мовчати. Однак у коментарях до своїх постів відкрився портал до п'яти. Через кілька днів, розчарований російськими вболівальниками, співачка випустила звернення до них, в якому він сказав, що він ніколи не виконав в Росії знову.



На той час, Макс не замислювався про творчість, це не про музику. Але він знайшов сили для виконання жертв. І скоро співачка видала солону пісню українською та кліпом. Ця пісня про те, що відбувається прямо зараз, всі болі. І невдовзі нашого народу. І з надії, що це все кінець і нарешті весна.

про:blank

Співачка вирішила допомогти не тільки з словами і музикою, але і з вадами. На початку квітня він вирішив приєднатися до AFU і пройти навчання. Він сказав, що він відчуває себе настільки корисним. Тепер він входить до складу батальйону біля Києва.



Українська Він каже: "Коли я був окремо, я знав, що я можу зробити більше. Я просто не міг знайти місце. Так, ви можете допомогти віддалено, але це недостатньо. Я вирішив приєднатися до AFU. Поки він був записаний як консервант, оскільки він не має досвіду боротьби. Але не встигає час. Він зараз відповідає за поставки до переднього.



Незважаючи на те, що його життя, Макс Барскіх вирішив звільнити інший трек. Після ліричної композиції він відчував бажання створити щось більш потужне. Щодо того, хто покаже силу українського народу. Митець щиро захоплює захисників, які щодня борються з ворогом на фронті. Він хоче принести цю захоплення до світу.

В Україні багато людей з самого початку не вірять і думав, що наші люди розбилися, і наша армія не буде сильною і сміливою. Однак за третій місяць поспіль наша держава героїчно бореться з російським вторгненням. І це прецедентні зміни не тільки нашої країни, але й усього світу. Наш приклад призначений для інфікування інших людей. й



Новий трек Не F*ck з Україною! Затиск був дуже потужним.

про:blank

Цього тижня було відомо, що Макс був запрошений для виконання на сайті Bill MusicCon. 13 травня та 14 травня відбудеться подія в Лас-Вегасі. Митець запрошував на виступ. Він хоче розповісти про війну в Україні. Він також проведе військову лабораторію «Свіження весни».

У зв’язку з цими новинами в російських ЗМІ почали розповідати про те, що Макс Барскіх залишив Україну і пішов в Америку. Виготовлені вироби з мусу. Співачка відповіла на ці висловлювання шляхом розміщення відео на своєму Instagram. Він сказав, що він був у Києві. Він хоче піти в Америку і говорити на конференції, щоб розповісти світову історію.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ма Барскіх Макс Барскіх (@ma_barskih)



Ми раді, що художник так активний і не боїться висловити свою позицію. Для цього він навіть потрапив у список зірок, які заборонені з в'їзду в Росію. Але це не згасало його. Ми сподіваємося, що співачка зможе піти в Сполучені Штати Америки і виступати в Білборді MusicCon. Ми бажаємо йому подальших творчих успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное