Regina Todorenko випустили нову пісню, яка розповіла про те, щоб батьки з України

Singer і транслятор Regina Todorenko тепер На хвилі безпрецедентного капелюха в Інтернеті. Українські аутизми не розуміють, як рідний з Одеси може безглуздий про те, що відбувається на території України. Протягом 10 тижнів війни Речіна не відреагувала на повномасштабний російський напад. У інтерв'ю вона сказала, що тема війни в її сім'ї є табу.

Габаритний зображення

Веб-сайт: www.pro.reginatodorenko Regina Todorenko тепер У скандалі з тишею українського тодоренка не підпорядковано, але нещодавно співачка додала до вогню паливо. Вона видала пісню "Хай за мене". з чоловікомРосійська співачка Влад Топалов. 25 жовтня 2018 року очікується народження другої дитини.

Що може бути в пісні? Наприклад, «Не дзвонити мені, Дад, ваша дочка відрізняється». «Не чекаю мене, мама, я не приходжу додому сьогодні». Колишніх шанувальників захищали такі вирази. Після всього, за даними ЗМІ, батьки Regina живуть в Одесі. Місто також знаходиться під перехрестями окупантів, вони не запасні ракети.



Веб-сайт: www.pro.reginatodorenko Tsunami Critics Коментарі від сердитися користувачів соціальних медіа були так багато, що Regina Todorenko тепер Я вирішив залишити Instagramй Співак заявив, що в найближчому майбутньому минула активність в її рахунку не буде. Так вона бажала відходити від нескінченного потоку капелюха в Інтернеті. За словами Тодоренко, вона захищає здоров'я людини всередині.

Колишні любителі не можуть зрозуміти, як художник може ігнорувати видиму війну в країні, де живуть її батьки. Тим не менш, вони не отримали найменшого підказка про підтримку. Редакція краще залишатися мовчнимНе розповідаючи правду про несправжню і безпідставну війну на багатомільйонну аудиторію.



Веб-сайт: www.pro.reginatodorenko Російські ЗМІ Regina повідомили, що зараз це важко для неї як фізично, так і морально. Отримала 10 кілограмів за рахунок вагітності. Крім того, другий «міжна позиція» став набагато складніше для співачки, ніж перший. За словами Тодоренко, це пов'язано з велике сисе онлайн.



Веб-сайт: www.pro.reginatodorenko Ще один скандал У одному з питань програми «П'ятниця з Регіною» співак заявив, що політичні теми в її сім'ї є табу. «Ми введемо політичні розмови. Влад і я не маю часу, що надходить до консенсусусу, не все компромісне. Згубити нашу сім'ю і ми хочемо, щоб продовжити разом. й

Крім того, актриса зазначила, що вона і Влад Топалов не дбають про те, що говорять про них люди. Співак додає, що вона і її чоловік може бути радикально різним, якби з паралельних світів. Але вона продовжує бути з ним і подякувати йому за свою любов. Крім того, в її новій пісні Regina заявили, що її чоловік буде слідувати навіть південному березі пекла.



Веб-сайт: www.pro.reginatodorenko Regina Todorenko тепер пішов з соцмереж не приховувати своїх небезпеки через тишу Тодоренко. Вони, як тисячі звичайних користувачів, не розуміють, як залишатися мовчазною в такій ситуації. На прикладі співачки Даша Астафієва з'явились повідомлення Регіни в Instagram. Росія запустив повну війну проти України, Regina продемонстрував вболівальникам аналіз свого гардеробу.

Ще один скандал перетворився на спробу досягнути Речі українського телеведуча та співачки Колі Серга. Художник навіть опублікував лист з Тодоренком. Він зазначив, що Речіна ніколи не писала йому під час війни. «Сільце є Вашою активною позицією», - сказав Сергій.



Веб-сайт: www.pro.reginatodorenko "Стоп війни" кинувся в нозі - спроба сидіти на двох кріслах. Я закликав всіх нейтральних блогерів Росії. Війна і немає півтонів. Якось проти неї або для неї, співак уклав.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное