Як висадити лука так, щоб зелене перо виростало цілий рік

Я висаджу лука в відкритий грунт і хору: "Подивитися, мама, тато і діти для радості!" bow-batun, або татар, або трубний бант, мій любов. Ідеально підходить для ручної гонки!

Що б вирізати. бетменВирощується дуже швидко, і формує своєрідну поставку транспортера до нашого столу зелені, починаючи з ранньої весни до пізньої осені.

Сьогодні видання. "Сайт" покаже вам в яких умовах лука-бабуна подарує дружні пагони і Культурай Довготривала і морозостійка культура!

р.

Бант-батун у відкритому грунті популярний у всьому світі, він любий своєю невибагливістю, простотою догляду і оригінальним смаком. Люди закликають його китайські цибулі. Протягом багатьох століть вона була вирощена в Китаї і Японії.

bow-batun є багаторічним, що не утворює голів, при цьому збільшуючи зелену масу весь сезон. Посадка даного виду цибулі не менше через його смак і легкість в сільськогосподарській техніці. Вирощування можна зробити кількома способами: через посів насіння в відкритий грунт і через розсаду. І перший варіант набагато простіше, але не менш ефективний!



Це морозостійкий цибулю. Добре підійде для сівби взимку. Тому, якщо ви хочете отримати соковиту і корисну зелень рано, то насіння цибулі краще сіяти в листопаді. У цьому випадку врожай може здійснюватися в травні-червні. Ви можете зробити це швидше, якщо це тепло!

травень. бетмен Навіть ранньою весною, як тільки сніг падає. Насіння перед посівом слід дезінфікувати. Для цього потрібно замочити протягом 20 хвилин в розчині перманганату. Потім процідіть на сито і промийте під проточною водою. Покласти насіння в злегка вологий паперовий рушник і залишити в контейнері. Після 2 днів насіння проростуть і будуть готові до сівби!



Ви можете висаджувати лука як у відкритому грунті, так і в контейнерах з землею. Особисто я вирощую його, крім котеджу, на балконі підвіконня. І цілий рік! Бант-бабун добре росте в теплиці.

З сільськогосподарської техніки необхідно лише згадати, що цибулю не схожа на кислотні ґрунти. Тому необхідно наносити золи під час посадки. Також добре підійде для його посадки земля після огірків, капусти, помідорів, бобових або зелених. Насіння слід опустити в ямки на глибину не більше 2 сантиметрів, на відстані 2-3 см один від одного. Відстань між рядами повинна бути не більше 20 сантиметрів!



На цибулину не утворюється батун, але довга біла ніжка нагадує порей і дуже смачна. Смак цієї цибулини більш соковитий і ніжний, не так гострий у порівнянні з цибулею. Батун не змінює смак або в спеку або в холоді. Він залишається лише соковитою з легким щіпкою!

В одному місці, мабуть, більше 10 років. Збережіть величезну кількість часу, якщо я поклав луку на перо щороку. Можна порізати кілька разів протягом сезону. Після різання або взимку можна посипати гумусом. Пропалений насінням, досить висаджувати один раз, тому що це багаторічний.



В будь-який час ми працюємо. 150 грам цибулі кату містять добову норму вітамінів А і С і один п'ятий від норми кальцію і калію. Також батун містить ефірні олії, каротину, вітаміну К та аскорбінову кислоту.

Щоб сказати, ви не можете виростити цибулю, щоб кожен сміється сльозами! Досить підібрати якісну цибулину або насіння, так як в варіанті з цибулею батон, і висаджувати їх в вологому грунті, тримати їх в світлі. В результаті не буде довго!



Також я пропоную познайомитися з місячним календарем посіву на 2022 травня. Тут ви знайдете найбільш вигідні дні для висадки овочів і зелені!





Посадка лука-бабуна у відкритому грунті для мене - мій улюблений літній обряд. Я теж поклав в горщики на балконі. Я люблю зелені цибулі в домашніх умовах цілий рік! Дуже ароматний, і його смак дійсно ніжний, але цибуля.

Під час написання цієї статті я бажав батуну зі сметаною. Для цього потрібно просто порізати каштан, сіль, капусту, додати сметану - і з чорним хлібом. Це смачно!

Якщо ви в магазині насіння, зверніть увагу на batoon-seedй І якщо ви його знайшли на продаж, купуйте. Не шкодуйте! Чи можна висадити цибулю в котеджі або будинку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное